Hoch z pláže

Na pláž se přiřítilo policejní auto s blikajícím majákem. 25-letý strážník Gordon Wilner v černé uniformě vystoupil a pomalu došel ke skupince mladíků v plavkách. Ti nesměle pokukovali po jeho 190 cm vysoké, opálené a svalnaté postavě. Jeho smaragdově zelené oči kryly sluneční brýle a na krátkých hnědých vlasech seděla čepice. Gordon zamířil k jednomu z nich. Měřil asi 175 cm, bylo mu kolem šestnácti let a měl dlouhé blond vlasy, které padaly na jeho ramena. Měl vypracovanou postavu, zřejmě často sportoval. Nyní měl na sobě jen vykrojené modré plavky a jeho hnědé oči bázlivě sledovaly blížícího se muže zákona.

"Jak se jmenuješ?" oslovil ho Gordon přísně. "Danny ... totiž Daniel Jackins, pane strážníku," špitl Danny tiše. "Pojedeš se mnou na stanici," informoval ho policista. Dannymu se rozšířily oči, ale překvapením ani nehlesl. "Nebo máš snad nějaké námitky, abych tě tam odvezl?" zeptal se strážník. "Ne, to ne, ale..." nestačil hoch doříct. Gordon ho uchopil za ruku, zkušeně ji zkroutil a dotáhl jej ke svému autu. Tady mu nasadil želízka za zády, posadil ho na přední sedadlo a připoutal bezpečnostními pásy. Potom odjeli, nechávajíce za sebou hlouček vzrušeně diskutujících chlapců.

Motor tiše předl a Danny pořád nevěděl, co má dělat. Netušil ani, proč je zatčený. Gordon najednou zpomalil, zajel ke krajnici a zastavil. "To, co budu dělat, se ti nebude moc líbit, takže tě musím umlčet." S těmito slovy vytáhl kapesník, násilím otevřel Dannyho ústa a vecpal jej dovnitř. Pak mu navíc kolem pusy uvázal šátek, který roubík bezpečně jistil. Danny zakoulel očima a chtěl něco říct, ale nemohl.

Opět se rozjeli a tentokrát nasadili trochu větší rychlost. Během jízdy Danny ucítil, jak Gordonova ruka spočinula na jeho hladkém stehně a zálibně je hladí. Takže to je ten důvod. Danny se zuřivě zmítal, ale spoutaný a navíc připoutaný neměl šanci se dostat ven. Gordonova ruka se mezitím přesunula na jeho ploché břicho a výš na prsa. Tady se poprvé projevila jeho sadistická povaha, protože stiskl Dannyho bradavku a silně za ní zatáhl. Chlapcovým tělem projela vlna bolesti. Policista ho však naštěstí pustil a začal zkoumat hochovu tvář. Hladil jeho hladká líčka, zavřené oči i aristokratický nos. Potom se opět přesunul na stehno, kde zůstala také jeho ruka.

Cesta ubíhala. Gordon najednou vytáhl svůj obušek a vrazil ho Dannymu pod krk. Hoch se začal dusit. Jeho tělo se vzpínalo a zase hroutilo. Když už se mladíkovi zdálo, že se udusí, policista povolil. Pak si to několikrát zopakoval. Zřetelně ho uspokojovalo, jak se ho třesoucí se kluk bojí. Paradoxně, tato metoda u Dannyho vyvolala nečekanou odezvu. Jeho úd se napjal. Gordon si pochopitelně všiml boule v rozkroku. Zašklebil se a zastavil.

Vytáhl nůž a rozřízl plavky nejprve vlevo a potom vpravo. Stáhl látku a vyhodil ji oknem. Dannyho neobřezaný úd zasvítil v chlapcově rozkroku. Důstojník ho zkušeně prohmatal a potom přikývnul. Rozjel se a hned začal honit mladého ptáka. Dannymu se pochopitelně nelíbilo, že ho někdo takhle zneužívá, ale když se z jeho rozkroku rozlévaly vlny rozkoše do celého těla, slastně mhouřil oči.

Idylka neměla dlouhého trvání. Policistova tvrdá ruka našla chlapcův šourek s nalitými koulemi. Danny náhle ucítil prudkou bolest. Chtěl utéct, ale nemohl. Chtěl alespoň křičet, ale ani to nemohl. Nakonec zmučené nervy povolily a hoch upadl do milostného bezvědomí. Když se probral, stáli uprostřed lesa.

Gordon obešel auto, otevřel dveře, odpoutal Dannyho a vytáhl jeho roubík. Potom ho vytáhl ven a odemknul jeho pouta. "Teď se opři rukama o auto a drž," nařídil mu. Ulomil z blízkého stromu prut a strhal z něj listí. Prásk! První rána dopadla na mladý vystrčený zadek. "Au! To nesmíte," vykřikl Danny a otočil se. Policista ho chytil za jeho vlasy, přidržel a dal mu facku. A ještě jednu. A ještě. "Tak co, budeš hodný?" zeptal se ho. "Ano, budu. Jen mě, prosím vás, už nefackujte," žadonil svíjející se mladík.

"Nebudu," slíbil důstojník, "ale svůj trest si musíš odpykat." Opět ho postavil k autu. Pak na jeho hladkou prdelku dopadaly další rány. Celkem deset. Když Gordon skončil, Dannyho zadnice byla jako v ohni. "Stoupni si sem," postavil policista chlapce před auto. Potom zazněl další rozkaz: "Vyhoň si ptáka." Hoch poslechl a roztřesenou rukou pomalu přejížděl po své žerdi. Brzy se ale uklidnil a zrychlil tempo. Asi za pět minut vystříkl. Semeno doletělo do vzdálenosti dvou metrů.

Když nastupovali, vecpal Gordon Dannyho pod volant. Pak si sedl, rozepnul kalhoty a vyndal ze slipů obrovského obřezaného ptáka. Rudý žalud byl velký skoro jako mladíkova ústa. Policista nastartoval a to už ucítil na svém penisu chlapcův horký jazyk. Hoch přičinlivě začal kouřit, neboť doufal, že se tak vyhne dalším trestům. Gordonovi se Dannyho neohrabané, ale snaživé kouření zamlouvalo, takže se věnoval jen svým požitkům a už ho netrápil.

Po asi deseti minutách explodoval. Jeho sperma v hustém proudu stříkalo do chlapcových úst. Ten sice usilovně polykal, ale nestačilo to a tak začala bílá tekutina stékat po jeho nahém těle. Gordon chvilku relaxoval a potom ho pohladil. Když dojeli na pláž, odkud ho před bezmála hodinou policista odvezl, seděl už Danny opět na sedadle spolujezdce.

"Tak běž," dovolil mu Gordon. Danny celý šťastný vyběhl ven a zamířil ke svým kamarádům. Bylo mu divné, proč se při pohledu na něj usmívají a až potom si uvědomil, že je plně nahý. Zrudnul a rychle si oblékl odložené věci. Po dlouhém přemlouvání pak svým přátelům prozradil, co se mu přihodilo. Všichni ho litovali.

Druhý den objížděl Gordon svou trasu. Poblíž pláže, kde včera sebral Dannyho, na něho zamával žhavě vypadající Latinoameričan ve velmi odvážných plavkách. "Co se děje?" zeptal se Gordon a vystoupil. Urostlý mladík k němu přistoupil a sametově hebkým hlasem řekl: "Nechcete mě zatknout, důstojníku?" "A proč bych to dělal?" podíval se na něj pozorně Gordon. Místo odpovědi opálený hoch vzal jeho ruku a přitiskl si ji na svůj rozkrok. Policista ucítil obrysy vskutku impozantního mužství. "Jedeme," rozhodl a naložil culícího se chlapce do auta.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Ve vaně

Doktor