Instalatér Radek

Přecházel jsem po pokoji jako nenažraný lev. Hned ráno jsem zjistil, že voda ze sprchy, která by měla normálně odtékat do odpadu, jaksi zůstává stále ve vaně a nehodlá se přesunout do potrubí. Proto jsem volal na správu bytového fondu, ať s tím něco dělají. Říkali, že pošlou instalatéra. A teď na něho čekám a mám stále větší vztek. Kvůli něho jsem zrušil celou dnešní školu - i když, abych byl upřímný, tohle mi moc nevadí. Ale potřebuji se konečně vysprchovat, to horko je k zbláznění. Snad nežádám tak moc?

O, pardon, úplně jsem se zapomněl představit. Jmenuji se Rolland. Neptejte se mě, proč mi dali rodiče takové jméno, též bych to chtěl vědět. Momentálně studuji na vysoké škole filozofii, ale to jen tak, abych něco dělal. Rodiče mi platí tenhle vcelku velký 1+1 první kategorie, kapesné také není špatné, žiji prostě takový normální život jedináčka bohatých rodičů. Jsem spíše menší postavy, jen okolo 170 cm, štíhlý (jak já rád říkám; ostatní o mě říkají, že jsem hubený), takové nijaké hnědé vlasy a hnědé oči. Občas si zaplavu nebo zajezdím na kole, ale jinak sport právě nemiluji.

Čirou náhodou jsem se díval z okna, když dorazil On. Můj instalatér. Přijel v takové malé dodávce modré barvy, ale značku po mně chtít nemůžete - jsem úplný technický antitalent. Vyběhl z auta jako by měl v zádech hejno sršňů a stihl zakopnout těsně před domem. No, to bude odborník. "Sláva," pomyslel jsem si, když se ozval zvonek u dveří. Za nimi stál On. Můj idol. Splněný sen. Pokud jsem si někdy představoval ideálního kluka, stál právě přede mnou.

Hodně, ale opravdu hodně vysoký (aspoň dva metry), udělaný (ty svaly šly vidět i pod tou jeho kombinézou, ve které vypadal opravdu senzačně; navíc neměl tričko, takže jsem mohl z boku zahlédnou jeho opálený trup), nakrátko ostříhané černé vlasy a tmavě zelené oči. Ty mě zaujaly nejvíce, podobné jsem ještě neviděl. Stál přede mnou celý uřícený, asi po schodech běžel. Na celé kůži se mu leskly kapičky potu.

"Radek..." a řekl ještě nějaké příjmení, ale to jsem ihned zapomněl. Měl moc příjemný hlas, takový měkký a trošku hlubší. "Já jsem Rolland," vydechl jsem a podal mu ruku. "Moc se omlouvám," vysvětloval udýchaně, "ale odešel mi (řekl název nějaké součástky v autě, ale stejně jsem si ji nezapamatoval) a než jsem to spravil, tak už jsem nabral zpoždění."

Jaký ten měl hlas, vydržel bych ho poslouchat celé hodiny. Naštěstí jsem se rychle vzpamatoval: "Ale to nic, pane ééé..." Opět mi řekl své příjmení a já ho opět zapomněl, ale naštěstí dodal: "Ale klidně mi tykejte." "Tak dobře, Radku, já jsem Rolland." a podal jsem mu ruku. Měl pevný stisk, jak jsem ostatně dle jeho postavy očekával. Jeho tlapy byly příjemně teplé a kupodivu měkké na omak. Myslel jsem si, že je bude mít ztvrdlé od práce, ale neměl.

"Tak co se stalo?" zeptal se. "Ve sprše neodtéká voda," žaloval jsem na nefunkční hygienické zařízení, "zkoušel jsem to zvonem, ale nic." Radek pokýval hlavou a šel se mnou do koupelny. Páni, ta prdelka, to je něco. Můj instalatér totiž už klečel u odpadu a cosi tam kutil. A jeho pěkně vymodelovaný zadek v zářivě žlutých montérkách trčel přímo před mé oči. "Jestlipak má slipy nebo boxerky?" uvažoval jsem.

Radek mezitím vydával nespokojené zvuky, zřejmě se mu nedařilo. Nasypal do odpadu nějaký prášek, ale nic se nestalo. Pak vzal nějakou věc, co vypadala jako obyčejný zvon s tlustou dlouhou tyčí a začal pumpovat. V tom se ozvala rána jako z děla. Vrchní část tyče vyletěla do vzduchu a s ní do okolí vyletěl veškerý sajrajt, který byl v odpadu. Smradlavé bahno pokrylo sprchu, stěny i Radka.

"Milosrdný Budho," zaúpěl jsem při představě, jak tohle dám do pořádku. Když jsem ale uviděl Radka, jak stojí uprostřed koupelny, bezmocně se rozhlíží kolem a ten hnus po něm teče, bylo mi ho tak líto, že jsem okamžitě zapomněl na nepříjemnosti a jal jsem se ho utěšovat: "Nic se nestalo, to jsou kachličky, to se snadno setře. Nestalo se ti nic?" Zavrtěl hlavou a pak se zeptal: "Nemáš nějaký hadr? Utřu to." "Mám, počkej, přinesu ho," a odběhl jsem do kuchyně. Donesl jsem dva. Jeden jsem dal jemu a druhý si nechal.

Oba jsme pak horlivě utíralo ten humus. V malé koupelně jsme se i několikrát srazili zády, což pro mě bylo velmi příjemné. Konečně bylo vše hotovo. Stěny se opět leskly, podlaha jakbysmet a sprcha už opět fungovala. Jediné, co tuto harmonii rušilo, byl instalatér v kdysi žlutém overalu.

Oba jsme pomysleli na to samé, ale Radek byl první: "Mohl bych se umýt?" Když jsem kývnul, bleskurychle si sundal montérky. Nebyl jsem na to připravený, protože najednou tady stál jen v bílých slipech. Podle boule v předu bylo jasné, že má pořádné nářadí nejen ve své montérské brašně. Nestačil jsem ani domyslet a už si sundal i slipy.

"Ééé, skočím ti pro ručník," chtěl jsem rychle opustit bojiště, abych se nějak neprozradil. "Ale vždyť ručníky jsou tady," bezelstně ukázal nahý, po celém těle vyholený, Radek na hromádku osušek v poličce. Jak tam stál a ukazoval, viděl jsem jeho péro i koule. Koule byly pořádné, nechápal jsem, proč nenosí raději pohodlnější boxerky, ale zase ve slipech vypadal více sexy. A ocas, to bylo prostě žrádlo.

Obřezaný, celý pěkně opálený do zlatova (asi Radek chodil na nuda pláž), s temně rudým žaludem. Byl celkem dlouhý, asi 15 cm. A byl to pořádný macek, ne jako můj sice středně velký, zato tenký ptáček. "Kolik asi měří, když mu stojí?" rozvažoval jsem, leč moje myšlenky asi Radek uhodl, protože bez vyzvání řekl: "Dvacet jedna."

Podíval jsem se na něho. Usmíval se - ne zle, ale prostě se usmíval. Zrudl jsem jako rak a spěchal jsem pryč. "Musím něco zařídit vedle," zablekotal jsem. Při ústupu jsem ještě vrazil do dveří, div jsem si nevyrazil zuby. A teprve až jsem se takto ztrapnil, se mi podařilo najít kliku. Venku jsem se opřel o dveře a hluboce dýchal. Ten kluk byl prostě perfektní. A já se pochopitelně zamiloval, jako už několikrát.

Logická část mého uvažování se samozřejmě ozvala. Nemusela mi připomínat, že by to bylo už po hodněkráté, co jsem se s láskou spálil. A měla bohužel pravdu i v tom, že tak hezký mládenec už určitě někoho má. "Zasraný život," zaklel jsem vztekle. V kuchyni jsem udělal čaj a zamračeně čekal v křesle, až Radek vyjde ven.

Asi po čtvrthodině se tak stalo. Moje ústa udělala překvapené: "Á," i když hlasivky nevydaly ani hlásku. Radek totiž vyšel ven úplně nahý. Byl už utřený do sucha a právě si ručníkem sušil vlasy. Při jeho rychlých pohybech jeho klacek lítal ze strany na stranu a pleskal o stehna. Ihned jsem ztopořil a snažil se to zakrýt. Je ale fakt, že pokud na sobě máte jen slipy a bermudy, moc toho neschováte.

"Díky moc za sprchu," posadil se Radek do křesla, "ale potřeboval bych ještě vyprat montérky," podíval se tázavě na mě. "Jistě, jistě, zařídím," překotně jsem uvítal možnost, jak ho tady zdržet o chvilku déle. "Nedáš si čaj?" "Rád," usmál se na mě. Když jsem mu naléval šálek, třásla se mi ruka a modlil jsem se, abych ho nepolil. Při tom jsem podrobně studoval jeho rozkrok, hlavně kládu ležící na látce křesla.

Pak jsem Radka nechal v pokoji a šel do koupelny. Jeho montérky, slipy a ponožky jsem dal do pračky a nastavil ten nejdelší program, jaký pračka uměla. Než skončí, uběhne hodina, další minimálně dvě hodiny se bude prádlo sušit venku. Takže jsem měl tři hodiny na toho krásného hřebečka. Ale co pak? On si půjde svou a já taky. Mé chmurné myšlenky zaplašil sám Radek.

Tiše se objevil za mými zády a potichu se zeptal: "Kdy už to uděláš?" Přitom položil své tlapy na moje ramena a jemně mi masíroval krk. "Kdy udělám co?" odpověděl jsem otázkou, aniž bych se otočil. "Kdy mě políbíš?" zazněla otázka, kterou jsem si přál slyšet. Ale stále jsem váhal: "Já nevím, Radku, teď se spolu vyspíme, ale co potom? Já jsem do tebe zamilovaný až po uši, ale ty jsi tak hezký kluk, co bys měl ze mě?" To už jsem nevydržel a rozbrečel se.

Pro samé slzy jsem neviděl, ale cítil jsem, jak mě Radek zvedá a objímá. "Ty blázínku, vždyť já se do tebe zamiloval hned ve dveřích. Ten tvůj nasupený pohled mě úplně dostal. A jsi tak krásně hubený..." Asi jsem se díval dost nevěřícně, protože sklopil pohled a tiše se svěřoval: "Je to pravda, mě skutečně vzrušují hubení kluci. Nemůžu za to. Už jsem sice pár kluků měl, ale všichni se se mnou rozešli." Utřel jsem si slzy a vyzvídal jsem: "A proč? To si nedovedu představit?" "No," zaváhal a zrudl, "já totiž nejsem moc chytrý. Umím jen opravovat potrubí a cvičit v posilovně, jinak nic. A oni asi chtěli i něco víc. Navíc tu byl i jeden problém v oblasti sexu." Tušil jsem, co to bylo, ale pohladil jsem jeho už stojící kládu, která skutečně měla těch 21 cm, jak říkal, a tázavě se na něj podíval. "Ano, když jsem se s nimi párkrát vyspal, říkali, že je to hodně bolí. A nakonec se se mnou rozešli."

Místo odpovědi jsem ho políbil. "Neboj, my dva to zvládneme," pošeptal jsem mu to ucha a začal ho líbat. Pravda, musel se hodně sehnout, ale nakonec mě chytnul za nohy a držel ve vzduchu. Bylo to perfektní, měl hbitý jazyk, který vnikal do mých úst a srážel se s mým jazykem. Pak mě jemně kousal do ucha, z čehož jsem byl na vrcholu blaha. "Dej mě dolů," zachrčel jsem vzrušením a on poslechl.

Rychle jsem si sundal tričko, trenky i slipy a stáli jsme v koupelně oba nazí. Radek mě vzal za ruku a odvedl do sprchy. Pustil teplou vodu a já ho začal líbat po celém mokrém těle. Lízal jsem dvě kupodivu malé bradavky, které rychle ztvrdly. Jemně jsem se jich dotýkal a Radek na to pozitivně reagoval. Měl zavřené oči a jen široký úsměv na jeho tváři prozrazoval, jak se mu to líbí.

Potom jsem začal olizovat celý jeho hrudník. Byl dost široký a svým jazykem jsem cítil, jak pod pokožkou pulzují vypracované svaly. Jel jsem níž. Už na břiše u pupíku jsem narazil na žalud Radkova ocasu, ale schválně jsem ho odsunul stranou, abych mohl polibky pokrýt i ploché bříško.

Klekl jsem si a začal lehounce špičkou jazyka vrážet do varlat svého milence. Pak jsem je začal olizovat a nakonec jsem je vzal do úst celá. Sice se stáhla, ale po chvíli olizování se opět uvolnila a já mohl dlouhý pytlík bez obav vpouštět a zase vypouštět z pusy. Radkův penis se nade mnou tyčil a Radkovy ruce ho pojednou uchopily a začaly honit. To jsem nemohl připustit.

Chytl jsem Radka za jeho tlapy a donutil ho klesnout ke mně. Chvíli jsme se v kleče líbali, nakonec si ale Radek po mých pokynech lehl a já pokračoval v lízání jeho koulí s jeho rukama na hlavě. Kapky vody nyní dopadaly na Radkovo tělo a mizely v odpadu, který můj instalatér tak šikovně opravil.

Po asi deseti minutách dráždění jsem usoudil, že je Radek už dost nadržený. Olízl jsem jeho ocas od kořene k žaludu. Ten jsem potom vpustil do svých úst a začal Radečka kouřit. Je jasné, že se mi to pusy nevešel celý jeho ocas, ale snažil jsem se, aby ho ve mně bylo co nejvíce. Radkova svalnatá postava se úžasně svíjela v proudech vody, všechny jeho svaly se napínaly a zase uvolňovaly.

Nevím, zda jsem ho natolik rozdráždil já nebo už to dlouho nedělal, v každém případě asi za dvě minuty to v jeho penisu zacukalo a najednou jsem měl v ústech bílou horkou záplavu. Radek stříkal a stříkal. Přitom mě rukama pevně držel za hlavu, takže jsem musel jeho sperma vypít do poslední kapky. Ale rozhodně mi to nevadilo.

Když dostříkal, vytáhl jsem se až k jeho hlavě. Políbil jsem ho a zeptal se: "Líbilo se ti to?" "Ty malý ďáble," usmál se, "kde ses tohle naučil?" Nečekal ale na odpověď a přitáhl mě ještě blíže. Tak blízko, až jsem klečel se svým ocasem u jeho úst. Stáhl mi předkožku a začal mě na oplátku kouřit on.

Nebyl tak jemný jako já, ale i v jeho hrubé přímosti bylo znát erotický náboj. Když párkrát zavadil zuby o můj žalud, tiše jsem sténal rozkoší. Ani já jsem to už s chlapem nedělal hodně dlouho, proto i já jsem do něho vystříkal svoje semeno. Pomalu jsem klesl zpátky do lehu, zatímco moje ochabující pýcha zanechávala na Radkově těle mokrou stopu, která ihned mizela pod nápory vod.

Lehce jsem pootevřel Radkova ústa a jazykem vylizoval zbytky vlastního spermatu. Radek to trpělivě snášel, ale najednou se zeptal: "Nemáš nějaký krém?" Ani jsem se neptal na co. Jeho pyj mě tlačil do žaludku a bylo jasné, kam chce být strčen. A když jsem si představil, že ten pořádný ocas za chvilku bude ve mně, opět jsem ztopořil.

Se stojícím údem jsem pobíhal v pokoji a hledal lubrikant. Naštěstí jsem ho našel. Vrátil jsem se a podal ho Radkovi. Ten si mě upravil do pozice psa a pomazal mi prdel. Pak si pořádně promastil péro a pro jistotu mi vtlačil něco gelu i do zadku. Položil svoje tlapy na má ramena a řekl: "Kdyby to bolelo, tak křič." "Budu," slíbil jsem a myslel to vážně.

Špička jeho žaludu se záhy ocitla na mém svěrači, který se pochopitelně nechtěl otevřít. Radkův tlak ovšem neustával a tak po chvilce do mě Radek začal vnikat. Bylo to velmi pomalé a velmi příjemné. Milimetr za milimetrem se do mě sunulo živé silné maso, které zaplňovalo má střeva. Trvalo to celkem dlouho a teprve když Radkovo břicho narazilo na moje půlky jsem pochopil, že je ve mně opravdu celý.

"Nebolí? Fakt ne?" ujišťoval se Radek. "To se mi ještě nepovedlo s žádným klukem," pokračoval. "Já si už od mala strkám do zadku různé věci, takže už jsem zvyklý," vysvětlil jsem svému býčkovi. Políbil mě na ucho a potom na rty. Asi minutu jsme se líbali, než mě konečně začal píchat.

Pomalu vysouval svoje nářadí, až téměř bylo venku, a pak ho zase vsunoval dovnitř. Ven, dovnitř, ven, dovnitř... Jeho pták projížděl mým konečníkem a dráždil mou prostatu. Radel věděl (a viděl), co se děje, protože jedna jeho ruka začala honit mého ptáčka. V jeho velké dlani se skoro ztrácel, ale bylo to moc příjemné.

Tentokrát to trvalo déle, ale Radek nakonec řekl: "Už asi budu." A já na to: "Tak teď mě pořádně ojeď." Chlapec byl učenlivý a začal přirážet v rychlém tempu. Na mé tělo naráželo jeho a naše pohupující se kulky se srážely ve vzduchu. Brzy mě Radek objal tlapami a stiskl tak, div jsem nepřestal dýchat. A pak už jsem jen cítil, jak do mě teče další várka spermatu, tentokrát druhým koncem trávícího traktu.

Radeček teď chtěl vycouvat, ale já mu pošeptal: "Chci stříkat na tebe..." Pochopil. Pomalu si lehl, zatímco já si sedal, potom jsem se otočil a, aniž bych pustil jeho kládu ven, nakonec jsem byl Radkovi tváří v tvář. Rychle jsem si hrál s předkožkou, zatímco Radek odpočíval a hladil mě po prsou. Pak jsem začal stříkat a moje semeno dopadalo na Radkovu tvář, prsa i břicho. Olízal jsem je a dal Radkovi polibek.

Radek mě objal a oba jsme leželi a vychutnávali si horkou vodu. Ani nevím, jak dlouho to celé trvalo, jestli desítky minut či hodiny. Ale bylo nám to jedno. Radkova hadice se pomalu stahovala a když byl jeho penis již úplně ochablý, vstali jsme a konečně se umyli. Pak jsem já osušil Radka a Radek zase mě.

Po tomhle nám oběma bylo jasné, že bez sebe nemůžeme být. Já měl tak skvělou náladu, že jsem Radka nutil dělat věci, které by nedělal, ale on to, chudák malá (vlastně velká) trpělivě snášel. Např. z koupelny jsem na něm vyjel jako na koni a musel mě vozit po bytě. Ještě jsem dělal dvojsmyslné narážky, že našemu hřebečkovi se houpe ocas. Potom jsem ho zase nutil, ať mě nakrmí či ať mi dělá stůl. Na jeho širokých zádech se opravdu dobře stolovalo, ale nejlépe se mi jedlo z jeho hrudníku a břicha.

V takovýchto radovánkách jsme pak strávili celý den. Radek byl prostě skvělý. Až když byl večer, jsme si oba uvědomili, jak tohle Radek vysvětlí svému šéfovi. Mě, jako chytřejšího z naší dvojice, hned napadla výmluva. A sice, že problém se sprchou byl závažnějšího charakteru a byla nutná delší oprava.

Radkův šéf se naštěstí nevyptával. Možná mu bylo trochu divné, že se Radek odstěhoval od rodičů a má stejnou adresu jako jeden z jeho klientů, ale co. Náhody se dějí. A já od doby, kdy se mnou byt sdílí nejskvělejší muž pod sluncem usínám nabodnutý na obrovský kůl, v objetí svalnatých paží a s vědomím, že je to On, můj nešikovný a zbrklý instalatér, kdo se mnou stráví zbytek života.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Ve vaně

Doktor