Jezdci

Petr jel na kole a vítr mu hvízdal kolem uší. Jel a uvažoval, co bude dělat dnes večer. Popišme si nyní našeho mladého hrdinu, který již brzy bude mít po problémech s osamělými večery. Tento sedmnáctiletý mladík měřil něco kolem 190 cm, měl hnědé oči a nakrátko ostříhané tmavě blond vlasy. Nebyl nijak zvlášť svalnatý, ale měl pěkné pevné a pružné tělo - důsledek jeho velké vášně, ježdění na kole. Nyní tedy jel po široké cyklistické cestě. Bylo strašné vedro. To jednak způsobilo, že široko daleko nikdo nebyl, a dále že byl Petr celý mokrý od potu. Jeho elastické oblečení naštěstí pot vsakovalo, odvádělo na povrch a odpařovalo, což ho během jízdy poněkud ochlazovalo.

Asi po hodině, na místě, kde stezka protínala les, uviděl před sebou postavu. Stála podél cesty a evidentně spravovala něco na kole, které leželo na zemi. Petr si všimnul, že se jedná o muže zhruba stejně vysokého, možná o trochu vyššího, než je on sám. Dále také zaznamenal kratičké, světle blonďaté vlasy. Když se neznámý otočil, viděl Petr, že může mít tak maximálně 18 let. Byl oblečen podobně jako Petr do elastického přiléhavého trikotu, který zvýrazňoval jeho pevnou postavu. Žádný Rambo to nebyl, ale ani žádná měkota. Neznámý mladík na něj zamával a Petr zajel k okraji.

"Ahoj, já jsem Pavel," představil se. "Petr," podal mu Petr ruku. Pavel se mu líbil, jeho zelené oči v šeru lesa zářily jako dva smaragdy a Petr v nich nezaznamenal žádnou faleš. To ho uklidnilo, neboť až teď si uvědomil, že jen tak zastavil v hlubokém lese. Pavel Petrovi vyprávěl, že jel, ale najednou mu spadl řetěz. Když ho prozkoumal blíže, zjistil, že se do něj zamotal tenký ocelový drátek. Bůhví, kde se tam vzal. Petr Pavlovi samozřejmě pomohl. Asi za půl hodinky se vydali na cestu. Oba mířili do asi 10 km vzdáleného města.

Když již bylo město na dohled, Pavel přibrzdil a zastavil. "Musím si odskočit," oznámil. Petrovi se najednou také zachtělo jít na malou stranu. Kola odtáhli do křoví a zamkli k mladému stromku. Pak se oba uchýlili za mohutné kmeny okolo sebe. Petrovi to nedalo a jeho pohled sklouznul na Pavlův penis. Zhruba 10 cm dlouhý, obřezaný penis ležel pokojně v Pavlových rukách. Petr ucítil příjemné zašimrání v rozkroku. Pak si všimnul ještě jedné věci. Na Pavlových varlatech a vlastně okolo celého rozkroku nebyl jediný chloupek. Petr zvedl pohled a ten se střetl s Pavlovým. Ihned zčervenal a díval se jinam. Přitom uvažoval, zda zelený záblesk v Pavlových očích byl pohoršený nebo pobavený.

Cestou zpět se Petr zeptal: "Pavle, kolik ti vlastně je?" "Osmnáct," zněla odpověď, "proč se ptáš?" "Ale jen tak," zabručel Petr. Pavel mlčel. V tichosti dojeli na okraj města a Pavel najednou potichu zaklel: "Sakra!" "Co se stalo?" zajímal se Petr. Pavel se díval na svoje hodinky a odpověděl: "Nemám klíče a naši se vrátí až večer. Asi se budu muset ještě projet, ale jsem utahaný jako pes." V Petrově hlavě zablikalo výstražné světýlko. "Nechtěl bys počkat u mě?" nabídnul se a s bušícím srdcem čekal na odpověď. Pavel to chvilku zvažoval a pak pomalu řekl: "Pokud ti to nebude vadit..." "Ale vůbec ne," zarazil ho rychle Petr. Tak se oba vydali k rodinnému domku Petrovy rodiny.

Kola nechali v garáži a vešli dovnitř. Petr pozval Pavla do svého pokoje a donesl studené nápoje. "Díky," poděkoval mu Pavel a když přebíral svou sklenici, zlehka zavadil prstem o Pavlovu dlaň. Úmyslně? Nevědomky? Kdo ví... V každém případě sebou Petr cuknul a málem se polil. Asi deset minut spolu klábosili, ale svědění se nedalo vydržet - Petr byl úplně mokrý od potu. Omlouval se Pavlovi: "Promiň, ale já se musím jít osprchovat." "Jen jdi, já počkám," povzbudivě se usmál Pavel a v jeho očích se opět blýsklo.

Petr vešel do koupelny. Stáhnul ze sebe propocené tričko. Objevil se jeho pevný hladký hrudník. Kapky potu stékaly přes tvrdé břicho, kde se vsakovaly do trenýrek z lycry. Petr si sundal i ty a teď tady stál jen v tmavě modrých slipech. I ty byly promočené jeho potem. A i ty nakonec byly svléknuty z jeho těla a s ostatními věcmi odloženy do špinavého prádla. Petr pustil vlažnou sprchu a stoupnul si pod ní. Voda odplavovala špínu a pot a Petr cítil uvolnění po celém těle. Najednou ho ovanul studený vzduch. Petr otevřel oči. Pavel stál ve dveřích koupelny. Díval se a nic neříkal.

"Zavři ty dveře, táhne sem," vyhrkl automaticky Petr. Pavel poslechl, ale zůstal uvnitř. "Nebude ti vadit, pokud se taky osprchuji?" zeptal se zdvořile. Petr jenom zakroutil hlavou. Pak ho pohybem ruky pozval k sobě. Pavel vstoupil pod tekoucí vodu tak, jak byl, tedy oblečený. Voda stékala po jeho černém trikotu. Petr si teprve teď, zblízka, všimnul, že se jedná o jeden kus oblečení. Podobně jako jeho, i toto bylo z lycry. Voda nyní stékala po Pavlovi a zvýrazňovala jeho tělo ukryté za látkou. Petr viděl jeho vztyčené bradavky a když sjel pohledem dolů, spatřil i obrys jeho údu. To jej vzrušilo. Silně a prudce ztopořil.

Bleskurychle se obrátil zády, ale Pavel to již zpozoroval. Přitiskl se k němu. Petr vnímal, jak se látka tře mezi jeho zády a Pavlovým hrudníkem. Cítil Pavlovy ruce, jak přejíždějí po jeho prsou, pak přes břicho, až nakonec končí v jeho rozkroku. Obrátil se zpět a setkal se Pavlovým pohledem. Jiskřil jako zelený plamen. Pak ho políbil. Petr byl překvapený, ještě to s mužem nedělal, ale Pavel si zřejmě věděl rady. Petr se tedy poddával příjemným pocitům. Najednou zatoužil vidět a hladit Pavlovo tělo. "Prosím tě, svlékni se," požádal tiše. Pavel vyhověl.

Nejprve se vyvlékl z trikotu rukama. Pak si ho přetáhl přes hruď a břicho. Nakonec si ho stáhnul ke kotníkům. Vzal mokrý úbor a hodil ho do umyvadla. Petr k němu přišel a nejprve bázlivě, ale potom už odvážněji ho začal hladit. Líbila se mu jeho pevná postava. Lízal jeho bradavky a hladil pevný zadek. Nakonec si klekl před Pavlův ztopořený úd. "Můžu ti ho..." začal, ale zajíkl se. "...vykouřit?" dokončil Pavel za něj. "Ano, můžeš," svolil dále. Petr vzal Pavlův penis do svých úst. Ach, to byla lahoda. Už jen ten pocit. Brzy ale začal jazykem olizovat žalud a rty ho celý pouštět dovnitř a ven. Pavlovo rychlé oddychování ho ujistilo v tom, že to dělá dobře. Po asi pěti minutách neumělého, ale láskyplného kouření sebou Pavlův pták zacukal a do Petrových úst se vřítilo teplé sperma. Petr ho nechtěl polykat, takže ho držel v ústech.

Pavel si toho všimnul, proto si také klekl a políbil Petra. Svým jazykem vylízal své semeno z jeho úst. "Bylo to tak dobře?" zeptal se ustrašeně Petr. "Ano," pohladil ho Pavel a usmál se na něj. Leželi spolu ve vaně. Petrův pyj byl nadržený až až, ale Petr se nechtěl vnucovat Pavlovi. Proto Pavla jenom hladil. Najednou si uvědomil, že Pavel nemá chloupky ani v podpaží, ani v rozkroku. Zeptal se ho na to, červený ve tváři. Pavel se jenom zasmál a poučil ho, že jednak je to pohodlnější při sportu, ale hlavně ho to vzrušuje. Petr nad tím uvažoval a pak se zeptal: "A jak se vlastně holíš?" "Chceš to vidět?" zeptal se Pavel. Petr přikývnul. Pavel ho požádal o nůžky, břitvu a pěnu na holení. Když mu to Petr vytáhnul z poličky, vzal Pavel nůžky a obrátil se k němu. Petr uskočil: "Já nemyslel na mně!" "A na kom jiném?" divil se Pavel. A oprávněně, na jeho těle se toho moc holit nedalo. Bylo celé hladké. "Když už se jednou holím, tak úplně všude, i na nohách a tak," vysvětloval Petrovi. "Ale u tebe by stačilo podpaží a rozkrok," lákal Petra. Petr nad tím uvažoval a pak se již napůl přesvědčený zeptal: "A vyroste to zase brzy?" Pavel přisvědčil a Petr mu tedy dal své svolení.

Nejprve Petra posadil do vany a zvedl mu ruce. Pak mu nůžkami ostříhal chloupky v podpaží. Posléze ho postavil a ostříhal ochlupení i v rozkroku. Opatrně se pohyboval i kolem varlat a stojícího penisu. Opět Petra usadil a do podpaží nastříkal pěnu na holení. Potom vzal břitvu a jemně Petra začal holit. Petr zavřel oči. Bylo to fantastické. Ten pocit, jak se studený kov dotýkal jeho horkého těla a odstraňoval zbytky chloupků, byl úžasný. Potom ho Pavel postavil a nechal rozkročit. Nanesl pěnu i do rozkroku a začal ho vyholovat. Když najel na stojící úd a jezdil po něm, zadržel Petr bezděky dech - stačil jeden neopatrný pohyb a jeho chlouba mohla být silně pošramocená, pokud by vůbec potom bylo co pošramotit. Ale Pavel se ukázal jako zběhlý muž. Když přešel na varlata, Petr se již tolik nebál. Nakonec ho Pavel postavil pod sprchu a jemně umyl.

Petr sjel rukama do podpaží a potom do rozkroku. Když se na sebe díval do velkého zrcadla, bylo mu jako ve třinácti. Pavel se postavil vedle něj a začal ho hladit. Masíroval jeho hladké kuličky. Potom si klekl a jal se je líbat a něžně olizovat. Jejich hebká kůžička ho přitahovala a vábila. Viděl žádostivý pohled v Petrových očích a rozhodl se mu vyhovět. Pohltil do svých úst jeho úd. Znalec se projevil a Pavel kouřil Petra mnohem promyšleněji. Jazykem nejenom kroužil kolem žaludu, ale laskal i uzdičku a vnikal do dírky na vrcholu. Sem tam zapojil i zuby. Petr až ztrácel dech nad tímto aktem a ruce, které předtím hladily Pavlovu hlavu, ji teď pevně svíraly, aby snad Pavel nechtěl přestat. Ale ten nechtěl, takže Petr brzy stříkal. Chtěl spolknout Petrovo semeno, ale nakonec to neudělal. Postavil se a políbil Petra. Ten, když ucítil, jak do jeho úst vniká jeho vlastní sperma, chtěl ucuknout, ale Pavel byl neoblomný. Nakonec ho tedy spolknul a divil se, že vůbec nechutná špatně.

Zhruba hodinu poté, co do koupelny vešel Pavel, se její dveře opět otevřely. Oba chlapci se konečně vykoupali a odebrali se do Petrova pokoje. Protože Pavel měl na sobě jen trikot (dokonce ani slipy ne) a ten byl mokrý, pozval ho Petr k noclehu. Byl doma sám, rodiče jeli na dovolenou a sestra byla se svým přítelem. Pavel zavolal svým rodičům, že přespí u kamaráda. Petr mezitím nachystal večeři. Dohodli se, že oblečení je vlastně na nic, a povečeřeli nazí. Nazí se také dívali na televizi a nazí šli spát. Byla to noc plná vášně, která se v následujících letech mnohokrát zopakovala. A Petr v duchu děkoval neznámému drátku, který se zapletl do Pavlova řetězu.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Ve vaně

Doktor