Mučírna

Píše se rok 1703 a nacházíme se v Anglii. John studuje na Oxfordské univerzitě. Blíží se konec školního roku a Johnův spolužák, David, ho jednoho dne pozve na prázdniny, které by mohli strávit na otcově zámku ve Walesu. John nemá co dělat a tak souhlasí, mimo jiné i proto, že se mu David líbí. Má vysokou, štíhlou postavu, hnědé vlasy a oči, upřímný pohled a hezkou tvář. John je naproti tomu o trochu menší, zato však robustnější. Hodně sportuje a má vytrénované tělo. Na hlavě má krátké, světle hnědé vlasy a po světě se rozhlíží veselýma, zelenýma očima.

Oba dva přijeli na zámek hned první neděli v červenci. Zámek působil příjemným dojmem. Johnovi se velmi líbil park s labyrintem. Hned po vybalení věcí a koupeli, kterou jim přichystaly služky, se John seznámil s Davidovým otcem. Jednalo se o staršího pána přísného vzhledu a, jak John brzy zjistil, mírně nedoslýchavého. Potom mu byl představen příjemný mladík, zhruba Johnovy výšky s blond vlasy a očima jako pomněnky. Nosil rovněž krátké vlasy a Johnovi se velmi líbilo jeho štíhlé, ale ocelově hladké, pružné tělo. Jednalo se o Petera, Davidova bratra. Peter ho rovněž provedl po zámku. Johna velmi zajímala mučírna, kterou měl zámek v podzemí. "Používá se ještě?" zeptal se Petera. "Jenom občas, proč se ptáš?" odvětil Peter. "Rád bych ji viděl někdy v provozu, zajímá mě to," řekl John a mírně se začervenal. Peter si ho prohlížel zkoumavým pohledem a neodpověděl. Ozval se gong, svolávající všechny k večeři.

Po večeři se společnost delší dobu bavila, až v jedenáct hodin starý pán vstal a ukončil sezení. Johnovi byl přidělen velký pokoj s krbem a koupelnou. Když se myl, zaslechl z vedlejší místnosti Peterův hlas: "Ahoj bráško. Příjdeš dneska do mučírny?" David něco zamumlal v odpověď, načež Peter prohlásil: "Dobře, za hodinu jsem tam." John poslouchal dál, ale už se nic neozvalo. Uvědomil si, že jeho pokoj sousedí s Davidovým. Při pomyšlení, že oba bratři jdou kvůli něčemu do mučírny, se mu ztopořil jeho ocas. Zamyšleně hladil jeho velkou fialovou hlavu a pak se rozhodl. Vyskočil z kádě a utřel se do sucha. Potom se oblékl a zhasnul. Tiše seděl u dveří a čekal. Asi za třičtvrtě hodiny vedlejší dveře vrzly. John tiše otevřel a vyšel ze dveří. Viděl Davida, jak se svíčkou v ruce sestupuje ze schodů, a vydal se za ním. David došel k mučírně a vešel dovnitř. Johna už předtím udivilo, proč jsou dveře u nepoužívané místnosti tak dobře namazané, a teď pochopil. Počkal asi pět minut a vešel dovnitř. Uvnitř sálal teplo obrovský krb a osvětlení zajišťovalo několik svící. John uslyšel Peterův hlas zpoza zástěnku a schoval se do jednoho výklenku za sochu. Za chvíli vyšel Peter ven a mučírnu zamknul. Pak se znovu vrátil zpět za zástěnek. John trpělivě čekal.

Když se Peter opět vrátil, John zalapal po dechu a jeho pták zaujal vzpřímenou polohu. Peter na neměl zhola nic. Jeho bronzově opálené tělo se lesklo ve svitu ohně. Johnův pohled klouzal od jeho široké hrudi bez jediného chloupku přes vypracované břicho, kde se od pupku svažoval k jeho mužské okrase hustý proud chloupků. Ten obtáčel jeho dlouhý silný ocas a úctyhodné koule. Níže pak byly silné, svalnaté nohy, vyklenuté v ladném oblouku. Postavil se uprostřed a čekal. Vzápětí přišel David. Až na červenou kápi byl také zcela nahý. Jeho tělo bylo vyšší než Peterovo, ale zase štíhlejší. Přesto se Johnovi líbil jeho dlouhý, úzký pták, kuličky v povislém šourku i hladké půlky zadečku. David šel k Peterovi a nasměroval ho ke skřipci. Zde ho pevně uvázal a začal pomalu otáčet kolem. Peterovo tělo se napjalo a jeho svaly se protáhly. John po něm zálibně přejel rukou a začal hníst Peterovy prsa. Zkušeně je hladil, jako když žokej hladí svého koně. Peterův pták toto samozřejmě nenechal bez odezvy a začal se zvedat. David si toho všimnul a zašklebil se. Přivázal k němu provaz, jehož druhý konec zatížil kamenem. To celé přehodil přes kladku. Peterovo tělo tak bylo napjaté k prasknutí na skřipci, zatímco jeho ptáka natahoval kámen. Peter byl vzrušený na maximální možnou míru. Davidův ocas už rovněž stál, vysoký a tenký, podobný stožáru. John si svoji okrasu tiše a pomalu honil. David zašel za roh a když se vrátil, nesl v ruce kousek ledu. Začal jím smyslně přejíždět po Peterově tělu. Levá noha, obkroužit ptáka, pravá noha, nazpět, břicho a skončil na prsou, kde pomalu objížděl Peterovy bradavky. Ty se napřímily a zůstaly trčet jako pahorky na jeho hrudníku. Když si toho David všimnul, odložil led na jeho pupík a začal bradavky olizovat. Po čase znovu změkly. David se podíval Peterovy do tváře a nečekaně ho dlouze políbil. John vyvalil oči, tohle ještě nikdy nedělal. Pak se Davidova pozornost přesunula k naběhlému penisu. Sundal z něj provaz a prohlížel si ho se zřejmým uspokojením. Náhle se sklonil a prudce cvrnkul do Peterových koulí. Peter zasténal a John málem explodoval. David s spokojeně sledoval, jak se Peter kroutí a když přestal, uchopil jeho čuráka, stáhnul z něj kůžičku a začal ho jemně lízat. To už bylo na Johna moc. Jeho ruka párkrát potáhla za penis a už začalo jeho vemeno pumpovat sperma. Z jeho hadice vytryskl dlouhý tok semene, které zastříkalo sochu i Johna. Peter i David uslyšeli jeho úlevný výkřik a David se šel podívat, co se děje.

Nalezl Johna, jak ze sebe slízává zbytky svého mlíčí. "A podívejme, co se tady děje?" podivil se David. John zahanbeně mlčel. David ho chytil za ucho a dovedl ho doprostřed místnosti. "Tak jak tě potrestáme za to, že jsi nás šmíroval?" naoko se ptal David. "Už to mám," zajásal, "okoupeme tě." Dovedl zmámeného Johna k velké skleněné panně. Připoutal ho k úchytkám uvnitř tak, že stál v pozoru a nemohl hnout ani rukama, ani nohama. Hlavu mu za krk připoutal ke stěně. Panna měla ve výši krku odtokový otvor, aby voda, která prýštila ze stěny a zespodu přitékala do panny, mohla odtékat. Potom vodu, která prozatím neškodě odtékala pryč, připojil rourou k panně. Ta se rychle začala plnit vodou a John pocítil na svém nahém těle chlad, který brzy vystoupal až ke krku. Silný proud vody si pohrával s jeho ocasem a kulkami, což David s úsměvem sledoval. Přistoupil k Peterovi tak, aby John viděl, a začal stahovat a pouštět jeho předkožku. Po očku sledoval, co to s Johnem dělá. Johnův pták, navzdory zimě, která ho scvrkla, se opět postavil a ukázal se ve své plné nádheře. David se uznale usmál a pak rychlými zataháním přiměl Petera k mohutnému výstřiku semene, které vyletělo vysoko do vzduchu a pak dopadlo na Peterovo ochablé tělo. David tuto smetanu pohotově slízal a odvázal Petera. Ten se ještě úplně nevzpamatoval a nechal se poslušně přivázat za ruce a nohy k velkému kříži ve tvaru X po levé straně krbu. Vlivem ohně v krbu se začal záhy potit.

Zato Johnovi se jeho koupel už nelíbila. Vzrušení jeho čuráka ochablo. Na celém těle mu naskákala husí kůže, jeho šourek se zatáhl a jeho ocas se změnil na malý ocásek. David si toho všimnul a začal vypouštět vodu ven. Prokřehlého Johna vyvedl ven a odvedl si ho ke konstrukci uprostřed sálu. Nahoře jej uvázel za ruce, dole za nohy. Pak ho napnul podobně jako Petera na skřipec. Zálibně přejížděl po jeho chladném širokém těle, jemně se dotýkal jeho svalů a zkušeně slizoval kapky vody z jeho bradavek. Poté se začal sunout dolů, olizoval Johnův pupík a nakonec se dostal k jeho ptáku. Ten už začal opět ožívat, takže z něj rychle slíznul poslední kapky vody. Johnův ocas se úplně napřímil. David jej však nevšímavě opominul a jal se olizovat Johnovy koule. Olizoval je, vcucával dovnitř, objížděl jazykem, lehce je kousal zuby. Za chvíli se záludně podíval na Johna a překvapil ho tím, že prudce zatáhl za jeho koule. Bolest a vzrušení se v Johnovi spojily v jedno. Začal rychle oddechovat, nalitý penis hrozil výbuchem. Davidovi to však bylo málo. Ještě si chtěl pohrát. Přiskočil ke svícnu, vyňal jednu nezapálenou svíci a potřel ji tukem. Záměrně pomalu přistoupil k Johnovi a velkou tlustou svící mu šermoval před obličejem. Obešel Johna a začal ho hladit po jeho tvrdém zadku. John už pochopil, co chce David udělat, a jeho konečník se křečovitě sevřel. David však nebyl žádný začátačník. Klekl si a jazykem začal přejíždět po Johnově dírce. Po chvíli se otevřela. Jeho jazyk klouzal dál a rozšiřoval vzniklý otvor. Pak na chvíli přestal a John vzápětí ucítil ve své prdelce silný tlak. Nechtěl se mu povolit, ale David byl nekompromisní. Pomalu, ale silně, tlačil svíci dál a dál. Svíčka narazila asi ve své polovině. Tento pocit byl úžasný. Johnův penis už byl tvrdý jako skála, John sám sebou zmítal jako raněná zvěř. David začal pomalu vytahovat a zase zasunovat svíci a jeho pohyby se zrychlovaly. Po pěti minutách tohoto "mučení" se Davidovi Johna zželelo a svíčku vytáhl. Pohladil ještě jednou ten pěkný zadeček a klekl si zepředu před Johna. Johnův penis vklouzl do jeho úst až po kořen. David ho začal sát, olizovat a kousat. Špičkou jazyka lízal dírku na jeho vrcholku, pomocí zubů jemně přejížděl po odkrytém žaludu. John zatínal zuby rozkoší, kterou mu to přinášelo. Asi za tři minuty se začal John křečovitě otřásat a vysemenil do Davidových lačných úst.

Po odvázání se John nemohl udržet na nohou, proto ho David jemně položil na kožešinu u krbu. Peter, na jehož těle již stály velké krůpěje potu a jehož čurák toužil po ukojení, se prosebně podíval na Davida. David nemohl nevyhovět. Před tím, než ho odvázel, však pomalu slízal slaný pot ze všech koutů Peterova těla. John už jenom přihlížel, neschopen jakékoliv akce. Přistoupil k němu David a otočil ho na břicho. John netušil proč, ale podvolil se. Za jeho zády mezitím David odvázal Petera a ten, když uviděl Johnův vystrčený zadek, zaržál jako nadržený hřebec. Přiskočil k němu a hluboce do něj vrazil svůj kůl. Začal Johna šoustat tak, že ten málem nedýchal. David se díval na ta svalnatá těla, jak se svíjejí ve stejném rytmu, a pomalu si hladil svůj ocas. Za chvíli se Peter vzepjal a prudce dorazil. John ve svém nitru ucítil horký proud jeho semene. Peter stříkal asi deset sekund, než se vyčerpal. Svalil se na kožešinu vedle Johna a oddechoval. "A co já, pánové?" ozval se přísný hlas Davida. "Co je tohle?" ukázal na svého nadrženého čuráka. Oba dva se tedy poslušně zvedli a klekli si u Davida, Peter zleva, John zprava. Oba začali lízat jeho ocas a koule, sem tam si dali francouzský polibek. David je čechral v jejich vlasech a nohy si dal na jejich ramena. Tak mohl Peter chňapnout po jeho kuličkách a začat je zuřivě žmoulat. John tak měl celý pyj jen pro sebe. David vzal jeho hlavu a svůj úd zasunul Johnovi hluboko do krku. Pak začal s jeho hlavou pohybovat dopředu a dozadu. John si to nechal líbit a začal hladit Davida po jeho úzkých bocích. Po chvilce soustředěného kouření David ztuhnul a začal chrlit do Johnova krku tenký, ale vytrvalý proud svého spermatu. John vši silou polykal. Nyní, když se vzájemně uspokojili všichni, si vyčerpaně lehli na kožešinu u krbu a chvíli odpočívali. Pak se oblékli a vrátili do svých pokojů.

U snídaně na sebe spiklenecky pomrkávali. Po jídle je starý pán poslal ven, ať si užijí čerstvého vzduchu. Hoši šli k jezeru, ale protože tam bylo mnoho lidí, nemohli si dovolit užívat. O to víc se těšili na večer. Těsně před tím, než byla večeře, se ozvalo zabušení na dveře. Kluci byli poblíž, a tak otevřeli. Před dveřmi stál mladší, asi osmnáctiletý, mladík. Měl asi dva metry, široká ramena a hrudník. Byl dohola ostříhaný a jeho černé oči se vystrašeně dívaly dovnitř. "Dobrý den, pánové," pozdravil uctivě. "Ahoj," řekl David, "co potřebuješ?" "Pane," řekl obr stále uctivě, "můj kapitán zdraví vašeho pana otce a posílá mu jako dar tyto mořské ryby," a ukázal na velký pytel u svých nohou. Přitom se neustále hrbil, jako by se bál, že mu některý z kluků ublíží. Právě tato pokora rozohnila Davida. "Jak to, že přede mnou neklečíš? Ty nevíš, kdo jsem?" štěkl přísně na vystrašeného mladíka. Ten padl na kolena a vyděšeně čekal, co bude dál. "Odnes ty ryby do kuchyně," přikázal David. "Ano, pane," řekl tiše námořník, "jen mě, prosím, nebijte." Popadl pytel na ramena a odnesl ho dovnitř. Jakmile zmizel z doslechu, David ostatním svěřil svůj plán: "Johne, jdi za ním a chovej se k němu vlídně. Musíš mu vnutit sklenici vody, ale před tím do ní dej tohle." Podal Johnovi malou skleničku, kterou vytáhl ze skříňky v rohu. "Jen deset kapek." "Co chceš dělat, bráško?" zeptal se zvědavě Peter. "Chci ho uspat, pak si s ním pohrajeme," odvětil David. John se obával, zda to není nebezpečné, ale David ho uklidnil s tím, že jeho rodina tady vlastní vše, včetně tohoto poddaného. John tedy šel do kuchyně, kde uřícený námořník vděčně přijal sklenici vody. Svěřil se Johnovi, že se jmenuje Willy, že ho kapitán často bije a že si z něj ostatní námořníci dělají legraci. Když se ho John zeptal, proč si z něj dělají legraci, zrozpačitěl a neodpověděl. Potom ho John vyprovodil ke dveřím, kde čekali ostatní. Zde se chtěl Willy rozloučit, ale najednou jeho oči zeskelněly a on se sesul k zemi. Všichni tři hned přiskočili a uchopili bezvládné tělo. Společnými silami ho odtáhli do mučírny, kde ho nechali ležet na zemi. Podle Davida se probere až za tři hodiny. Zamkli mučírnu a odebrali se na večeři.

V noci tiše vyklouzli ze svých pokojů a odešli do mučírny. Zde se všichni svlékli do naha a na hlavu si nasadili červené kápě. Spícího Willyho začali svlékat. Všichni pochvalně popleskali jeho hladký široký hrudník s obrovskými svaly. Rovněž se jim líbily jeho silné, svalnaté nohy, které neměly ještě chloupky, jenom jemné chmýří. Po stáhnutí spodků se ozvaly užaslé výkřiky a John si domyslel, proč si asi dělali námořníci z Willyho legraci. Nejlépe to vystihl Peter slovy: "Takového čuráka nemá ani náš kůň!" Willyho ozdoba měla asi osm palců délky a asi dva palce v průměru. O kolik nabyde, když stojí, si kluci mohli jen představovat. Obrovskému pyji dělaly společnost koule velikosti golfového míčku. Všichni je uznale potěžkali a cítili, že jsou plné semene. Celý tento krásný obraz doplňovalo husté houští tmavě hnědých chlupů v rozkroku; skoro to vypadalo, že všechny chloupky z těla se přesunuly sem. Willy byl celý do bronzova opálený (kromě jeho intimních míst, tam byl mléčně bílý) a voněl mořem. Hoši Willyho vhodili do kádě s teplou vodou a sami vlezli za ním. Uchopili houby a mýdlo a důkladně ho umývali. Prudce dřeli jeho tuhé svaly, jemně se dotýkali jeho ozdob. Důkladnou pozornost věnovali i jeho širokému a pevnému zadku s obrovským konečníkem. Po půlhodině ho opláchli a vytáhli ven. Položili ho na lavici a začali ho utírat. Třením jeho kůže zrůžověla a začala vonět po mýdlu. Některé partie bylo samozřejmě utřít několikrát, aby se ověřilo, zda jsou opravdu suché, zejména jeho ocas se těšil stejně jako při koupeli velké pozornosti.

Pak kluci přivázali Willyho na stejnou konstrukci, jako kdysi Johna. Willy spihle visel ze stropu. Prozatím ho nenapnuli a jenom seděli a pozorovali ho. Asi za čtvrt hodiny se mu začala chvět víčka. Pak zamrkal a udiveně se rozhlédl kolem. "Kde to jsem?" zeptal se. "Jsi u nás. Pokud se budeš chovat hezky, tak ti nic neuděláme," řekl břitce David. Pod zvukem jeho hlasu se Willy skrčil. David vstal a začal otáčet kolem. Kladkostroj zaskřípěl a Willy se natáhl do celé své dvoumetrové výšky. Byla radost pozorovat jeho těžkou dřinou vytvořené svaly, jak se napjaly. Ještě hezčí bylo pozorovat jeho krasavce. Už si povšimnul, že jsou ostatní nazí, a pak si uvědomil, že i on je na Adama. Jeho ocas začal zvedat hlavu. David si toho všimnul a plesknul do polotvrdého penisu. Ten zareagoval a postavil se jako voják na stráži. Ostatní nelenili a začali ho obletovat, dotýkat se ho a mazlit se s ním. To zarazil až David, který sezval ostatní dozadu, pomazal jim čuráky tukem a první načnul bělostný Willyho zadek. Začal ho rychle šoustat, ale Willy nikterak nereagoval. Skočil mu tedy na ramena a nohama mu objal bok. Tak ležela tíha jeho těla na Willym, který to kvitoval bolestným zasyknutím. I v téhle nepohodlné poloze zajížděl David vytrvale svým úzkým ocasem do jeho prdelky. Nyní zajížděl hlouběji, a protože se celým tělem tisknul na Willyho, zaznamenal, že jeho tělo je uvnitř napjaté vzrušením. Jakmile se vystříkal dovnitř, nastoupil John. Ten měl ptáka většího, na což příznivě zareagoval i Willy, jehož krasavec uronil kapku touhy. John přistupoval k šoustání téměř mazlivě a orgasmus tak přišel pozvolna. Johnovo semeno teklo volným proudem do Willyho nitra. Poslední byl Peter. Razantně si Willyho narazil a svým tlustým čurákem hluboko zajížděl do už dvakrát ojetého zadku. Willyho tahle brutalita uvedla do varu, křičel bolestí a touhou. Po několika minutách Peter prudce vystříkl své sperma dovnitř.

Kluci se vyčerpaně shromáždili vpředu a uvažovali, co dál. Davidovi se nechtělo ještě Willyho ukojit. Ten mezitím stál se vzpřímeným bajonetem, zpocené tělo napjaté a po nohách mu ze zadku stékalo sperma. "Mám to," řekl David. Nechal kluky uvelebit se na lavici a sám zezadu přinesl malý bičík. Důkladně ho před zraky Willyho procvičil a s krvelačným výrazem se k němu přiblížil. "Ne, pane, prosím, ne," škemral vyděšený Willy. Peter nelenil, vzal ze stolu šátek a uvázal ho Willymu kolem úst jako roubík. David mezitím přehodil přes Willyho hlavu, prsa a záda kus látky, aby bič neporanil jeho tělo. Potom se trochu rozpřáhl a švihnul ho přes záda. Willy i přes roubík zavyl jako pes. To se Davidovi líbilo a začal ho švihat pravidelně. Rána za ranou dopadaly na Willyho záda. Jeho penis opět narostl do obrovské velikosti. Protože se David unavil, vystřídal ho Peter, který začal švihat Willyho na prsou. John si mezitím honil svojeho ptáka a druhou rukou uklidňoval Davidův ocas. Peter se konečně unavil též a klesl na lavičku. John přestal s honěním a tázavě se podíval na Davida. Ten přikývl. John vstal a stáhl látku z Willyho. Jeho záda a hrudník byly po bičování temně červené rozbouřenou krví. "Myslím, že ho budeme muset zchladit," řekl sladce Peter a vylil na Willyho vědro studené vody. Pocit z doteku rozpálené kůže a chladné vody byl tak silný, že Willy zařval jako tur. Kluci hned přistoupili a opatrně ho osušili. Pak vzali každý hrst tuku a začali ho natírat. Spokojeně poodstoupili a prohlíželi své dílo. Stál před nimi mladý obr, jehož pokožka se leskla jako z bronzu. Zatímco David s Johnem roztírali zbytky tuku, Peter vložil něco do ohně. Pak se s úsměvem přiblížil a zeptal se Willyho: "Víš, co bude teď?" Willy zakroutil hlavou. Peter rychlým pohybem vytáhl z ohně do ruda rozpálenou značkovací tyč a ukázal ji Willymu. Ten se děsem v očích začal zmítat, ale neměl šanci. John, Peter a David přešli za třesoucího se Willyho. David řekl: "Od této chvíle jsi naším hřebečkem. Každý kůň ale musí mít značku svého pána." Willy se znovu pokusil vykroutit, ale marně. Peter zdvihnul žhavé železo a prudce je přitiskl k bílé polokouli Willyho zadku. Ozvalo se zasyčení a ve vzduchu byl cítit závan spáleného masa. Z Willyho penisu vytrsykl obrovský proud žluté moči, který bohatě zkrápěl protější zeď. Kluci to nadšeně pozorovali, pak se vrátili zpět. Začali opatrně lízat horkou stopu značkovače na jeho kůži. Štípalo to a Willy sebou vrtěl ještě více, ale pak si zvyknul. Kluci jemně masírovali spálenou kůži a chladili ji svými jazyky. Po pěti minutách už toho měli dost. Chtěli si s Willym zašpásovat.

John sundal Willymu roubík. "Tak co, budeš hodný a budeš poslouchat, hřebečku?" zeptal se. Willy překotně kýval hlavou. Peter nasadil Willymu obojek a lano přivázal ke skobě na zdi. David mezitím odvázal Willymu nohy a ruce. V okamžiku, kdy to udělal, ho ty mohutné tlapy pevně chytily. Peter s Johnem ztuhli. "Teď mi za to zaplatíš," zavrčel temně Willy. Ohnul Davida a nasadil svůj ocas na jeho drobnou prdelku. Prudkým pohybem vniknul dovnitř. David zařval. Willyho obrovský čurák mu natrhl konečník a špička penisu bušila hluboko ve střevech. Peter s Johnem se snažili Willyho stáhnout ke zdi, ale neuspěli. Ten jako rozzuřený býk šoustal fňukajícího Davida. Jeho mohutný čurák zajížděl dovnitř a ven, jeho koule se bimbaly do rytmu, jeho svaly se napínaly a povolovaly. Willy s Davidem souložil asi deset minut. Poté se vzepjal, mohutně zasténal a do Davidova nitra vniklo obrovské množství horkého spermatu. Willy sebou škubal, na něm napíchnutý David chtě nechtě kopíroval jeho pohyby. Teprve za hodnou chvíli Willy ochabl. To byl okamžik pro Petera s Johnem. Přitáhli otupělého Willyho ke zdi a pevně ho přikovali řetězy. Pak se vrátili k Davidovi. Ten těžce dýchal a z jeho půlek vytékala řeka bílého semene, na okrajích zbarvená červenou krví z natrženého konečníku. Peter bratra něžně omyl a ošetřil. Kulhající David s oběma kluky odešel zpět do pokoje, Willyho nechali v mučírně.

Po dvou dnech, kdy byl Willy o vodě a chlebu, zkrotnul a slíbil, že splní jakékoliv jejich přání a nebude se vzpínat. I jemu se líbilo, co s ním prováděli a přál si, aby mohl zůstat. Proto David poslal Willyho kapitánovi dopis, že Willy zůstane v jejich službách a už se nevrátí. Stal se Davidovým a Peterovým osobním sluhou, který se v noci vždy měnil v poslušného otroka. Na konci prázdnín si John a oba bratři slíbili, že se za rok opět uvidí.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Ve vaně

Doktor