Posilovna

Danovi bylo 20 let a bydlel v Brně. Jednoho dne se rozhodl, že zkusí trochu zlepšit svoji postavu. Nebyla sice špatná, Dan byl štíhlý, ale vypracovaný, jenže on sám si připadal trochu hubený. Proto se vydal do nejbližší posilovny, aby se zapsal. Se svojí 190 cm vysokou postavou, dlouhými černými vlasy a tmavýma očima upoutával pohledy kolemjdoucích dívek, leč ony měly smůlu - Dan byl na kluky.

Když vešel dovnitř, ihned ho upoutalo množství mladých svalnatých kluků, kteří se zde dřeli. Při pohledu na jejich božská těla Dan zatoužil, aby vypadal jako oni. Hned se vydal hledat nějakou obsluhu. Narazil na ni brzy. Byl to asi pětadvacetiletý muž, zhruba dvoumetrový s obrovskými svaly. Měl nakrátko ostříhané hnědé vlasy a když se na Dana podíval, zableskly se jeho hnědé oči. "Co bys rád?" zeptal se ho. "Já bych tady chtěl chodit cvičit," řekl Dan. "Hm, proč ne," zauvažoval ten druhý, "ale dneska tady máme fofr. Nemohl bys přijít dneska v podvečer, asi tak okolo pěti?" "Jistě, proč ne," souhlasil Dan. "Jo," řekl cvičitel, když byl Dan na odchodu, "jmenuju se Víťa." "Já jsem Dan," potřásli si rukama. Dan se otočil a odcházel, takže nemohl vidět úšklebek na Víťově tváři.

V pět hodin už netrpělivě stepoval před vchodem. Uviděl Víťu, jak vyprovází poslední návštěvníky, a trochu se zarazil. Vtom ho ale Víťa uviděl a pozval dovnitř. "Není trochu pozdě?" zeptal se Dan. "No, přísně vzato, už se zavírá, ale kvůli tobě tu ještě chvilku zůstanu," odpověděl Víťa. "Nováčky totiž musíme nejprve trošku oťukat," pokračoval, "abychom věděli, koho si bereme." Pak k němu přistoupil. Dan ucítil vůni jeho potu a všimnul si hordy svalů, které se rýsovaly přes jeho trikot. "Teďka se svlíkni, podívám se na tebe, jestli se s tebou dá něco dělat," přikázal mu Víťa. "Tady?" podivoval se Dan. "Ne, na ulici," sarkasticky opáčil Víťa. Dan se tedy začal svlékat. Víťa mezitím zapisoval nového návštěvníka do počítače a vystavoval mu kartu. Pak se otočil - a rozesmál se. Dan totiž nevěděl, jak moc ho bude chtít jeho cvičitel prohlédnout, takže tam teď stál úplně nahý. Víťa přejel rychle pohledem jeho štíhlé tělo a hned si všimnul, že mladík má hodně rezerv pro svalovou hmotu. Dále taky zaznamenal, že jeho hruď je hladká a slibně se rýsující. Houština chloupků v rozkroku ukrývala normální obřezaný úd, což Víťu fascinovalo. Ještě nikoho takového neviděl. Danovy koule byly od prvního pohledu naplněné semenem. Celkově si z něj Víťa odnesl dobrý dojem. Pak si uvědomil, že se směje a dodal na vysvětlenou: "Úplně by mi stačilo, kdyby ses svléknul do slipů, ale klidně tak zůstaň."

Dan zrudnul a rychle si natáhl bílé sportovní slipy. Víťa k němu přešel a začal si dopodrobna prohlížet jeho svalové partie. Sem tam něco komentoval a neustále Dana obcházel jako sochu v muzeu. Občas na jeho tělo přiložil ruku, aby zjistil, zda nejsou svaly uvolněné. Asi za pět minut sumarizoval: "No, není to nic moc, ale něco s tím uděláme. Budeš chtít, abych byl tvůj osobní cvičitel?" "Ano, rád," řekl Dan. Víťa se mu začínal líbit. Ten mezitím pokračoval: "Takže co dál? Nejprve se musíš vybavit. Zajdi si koupit nějaký elastický trikot, jaký mám já. Půjde přes něj vidět, jak postupuje naše cvičení. Potom si musíš upravit jídelníček. Něco ti pak napíšu. A nakonec si necháš ostříhat na krátko," nesmlouvavě řekl Víťa. "Proč?" zeptal se Dan. "Protože to říkám," prudce odpověděl Víťa. "Když řeknu, že skočíš z mostu, tak z něho skočíš, je ti to jasné?" řekl Víťa a Dan couvnul před jeho žhnoucím pohledem. "Ale..." odvážil se namítnout Dan. Víťa k němu skočil, rychle mu zkroutil ruce za zády a přinutil ho kleknout. Bolelo to. "Nech toho," vykřikl Dan. "Tak co, budeš poslouchat svého cvičitele?" zeptal se Víťa, jakoby neslyšel Danův výkřik. Dan chvíli vzdoroval, ale tlak udělal své. Brzy se mu zdálo, že se mu ruce musí už už zlomit, takže souhlasil. Víťa ho pustil a jakoby se nic nestalo, řekl: "Kdyby se ti vlasy někam dostaly, mohl by tě některý přístroj zranit. Takže zítra odpoledne." Dan se jako ve snu oblékl a odešel.

Ráno se pak vydal na nákupy. Koupil si cvičební úbor, potraviny, které mu Víťa předepsal a nakonec váhavě zašel k holiči. Když pak odpoledne šel do posilovny, byl trochu nervózní. Víťa ho přivítal u vchodu a doprovodil do šaten. Tam se díval, jak se Dan svléká. "Dneska to nebude do naha?" zeptal se Víťa s úsměvem, když se Dan ve slipech nasoukal do trikotu. Dan při vzpomínce na včerejšek opět zrudnul a, ke svému zděšení, začal být vzrušený. Omluvil se a odešel na záchod. Tam se uklidnil a vrátil se do posilovny. Víťa ho už čekal u činek a ukázal mu, jak si nejprve rozehřát svaly a potom jak cvičit s činkami. Cvičil asi půl hodiny, když se začalo zavírat. Chtěl se tedy sbalit a jít, ale najednou se za ním objevil Víťa. "Kampak, kampak?" ptal se. "Vždyť se zavírá," oponoval Dan. "Pro tebe ne," řekl mu vesele Víťa. "Cvič dál!" A tak cvičil. Za chvilku přišel Víťa znovu a odvedl ho k jednomu z těch univerzálních cvičících strojů. Zde začal Dan cvičit hrudník. Víťa stal před ním a pozoroval, jak se jeho svaly namáhají. "Cvič dál," řekl najednou a položil ruku na jeho prsa. Dana to překvapilo, ale poslušně pokračoval. Víťa přejížděl rukou po látce trikotu a cítil pod ní pulsující svaly. Cvičil asi pět minut, zatímco ho Víťa hladil. Potom přešel k žebřinám.

Zde se musel zavěsit za nohy a pomocí břišních svalů přitahovat ke kolenům. Dan opět přiložil svou ruku na jeho břicho a hladil ho. Dan se tady unavil podstatně dříve a za chvíli už nemohl. Na chvíli si sedl a najednou cítil, jak jeho tělo tuhne. "Co to je?" zeptal se vyděšeně. "Chytla tě křeč," konstatoval Víťa, "lehni si sem," a ukázal na lavičku. Dan se tam nějak dopravil a lehnul si. Cítil Víťovy ruce, jak mu stahují trikot z ramen a zatajil dech. Leč nic se nestalo. Víťa ho odkryl jenom do pasu a dál nepokračoval. Potom začal jemně masírovat jeho prsa a břicho. Danovo tělo se postupně uvolňovalo. Potom začal reagovat jeho úd. Silně ztopořil a Dan doufal, že to Víťa nezpozoruje. Leč to by musel být slepý. Podíval se na Dana a opět se usmál. Vstal a řekl Danovi, ať se oblékne, že budou pokračovat. Dan si zklamaně natáhl trikot na ramena a šel za Víťou. Ten ho položil na jinou lavičku, nad kterou stál stojan s činkou. Víťa na ni dal obvyklou zátěž pro začátečníka.

Dan pomalu zvedal a spuštěl činku. Ležel na zádech, ale nohy měl do stran kvůli rovnováhy. Netrvalo dlouho a uvědomil si, že jeho erekce je dost patrná. Víťa, který až dosud stál nad ním, si toho všimnul taky. Přešel ke konci lavičky a kleknul si na zem. Potom se jeho ruka, kterou tak dobře znal Danův hrudník a břicho, seznámila i s jeho údem. Víťa ho pomalu hladil a masíroval přes látku úboru a slipů. Dan si přál, aby ho svléknul a začal si s ním hrát přímo, leč Víťa jeho přání nevyslyšel. Když ho to přestalo bavit, odvedl Dana k dalšímu nástroji na procvičování bicepsů. I zde kontroloval jeho svaly a zdál se být spokojen. Ani slovíčkem se nezmínil o masáži Danova ptáka. Dan začal být nejistý. Byl nadržený, ale Víťa ho zřejmě nechtěl uspokojit.

Cvičil ještě další hodinu, než ho Víťa dovedl k přístroji na běh. Spustil pás a řekl Danovi, ať na něj vyskočí a běží. Potom zvýšil rychlost. Dan teď utíkal celkem slušnou rychlostí. Brzy z něj pot jenom lil a celé tělo ho začalo bolet. "Už nemůžu," vydechl zoufale. "Jen se neflákej a běž," nařídil mu bezcitně Víťa. Dan se snažil, ale po asi deseti minutách se bezvládně zhroutil. Pás ho dovezl ke stojícímu Víťovi. Ten vypnul pás a vzal nemohoucího Dana do náruče. Přenesl ho k motýlkovému přístroji a položil na zem. Pak vzal tyč z činky a zafixoval ramena přístroje, aby se nemohla hýbat. Pak se otočil k Danovi, který ho udýchaně sledoval ze země, a zeptal se: "Bolí tě celé tělo, že?" Dan nemohl ani popadnout dech, takže jenom přikývl. Víťa se usmál. Jeho úsměv Danovi připadal jako žraločí. Pak si k němu kleknul a začal ho opatrně svlékat z trikotu. Tentokrát neskončil u pasu, ale stáhnul ho z něj celý. Dan teď ležel na zemi jenom ve svém spodním prádle. Víťa se podíval na jeho mladé, unavené a zpocené tělo a jeho úd ztopořil. Dan uviděl mohutnou bouli v jeho rozkroku, což ho vzrušilo taky. Víťa z něj rychle stáhnul i slipy, takže uviděl jeho stojícího ptáka. Vzal Dana do náruče a posadil ho na zablokovaný stroj. Švihadly ho přivázal, takže Dan teď seděl s rozpaženými rucemi a roztáhnutými nohami. Jeho penis trčel do prostoru. Zkontroloval, zda se Dan nemůže hýbat a spokojeně ho pohladil po hlavě.

Pak se sám svléknul. Jeho spodní prádlo zůstalo v trikotu, takže teď stál před Danem, který očima lačně lapal jeho tělo. A bylo na co se dívat. Víťovy bicepsy byly tlusté jako Danovy nohy. Jeho prsa byly vymakaná, jeho břicho pevné a svalnaté. Když se otočil, spatřil Dan hladký a plochý zadek. Jeho záda byla široká a mohutná. Pak si teprve všimnul jeho přirození. Víťův ocas stál a byl asi 25 cm dlouhý. Byl široký a špička purpurového žaludu vykukovala zpod předkožky. Jeho koule byly úměrné celému tělu, o velikosti golfových míčků. Tenhle obr teď přistoupil k Danovi a zeptal se: "Bolí tě tělo? Cítíš bolest?" "Ano," zašeptal vyschlým hrdlem Dan. "To je málo," řekl Víťa, "chci, aby tě to bolelo ještě víc." Jeho ruce se přesunuly na jeho tělo a začaly s masáží. Ale jakou! Tvrdě hnětly jeho paže, hrudník i břicho, mačkaly jeho stehna a lýtka. Tvrdě narážely do jeho rozlámeného těla. "Ááá!!!" začal křičet Dan. Víťa přestal, ale jenom proto, aby vzal Danovy slipy, stočil je do kuličky a vecpal Danovi do ústa. Ten teď jen neslyšitelně cosi mumlal. Víťa neúprosně pokračoval. Dan sebou zmítal a třásl se, ale nic nepomohlo. Teprve až mu do očí vhrkly slzy bolesti a Víťa poznal, že jeho svěřenec je už zralý, přestal.

Vytáhl mu jeho roubík. Dan tiše sténal a fňukal. Víťa kupodivu citlivě začal olizovat jeho tělo. Jeho jazyk jemně slízával pot z Danova těla a dráždil Danovy smysly. Jeho neustávající vzrušení způsobilo, že jeho pták byl jako skála. Konečně se Víťova ústa dostala až k rozkroku. Pohltil jeho úd ve svých horkých rtech a jeho jazyk začal zkušeně olizovat jeho žalud. Vnikal do dírky na vrcholku, olizoval uzdičku u žaludu a pouštěl celý penis do svých úst. Rukama se mazlil s jeho koulemi. Dan byl na vrcholu blaha. Přestože se nemohl pohnout a přestože (nebo možná právě proto), že jeho tělo bylo jako v ohni, cítil se skvěle. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat a byl silnější, než kterýkoliv předtím.

Když se Dan vystříkal a Víťa spolykal všechno jeho semeno, podíval se na Víťu. Ten se nad ním rozkročil a nabídl mu svého macka. Rukama si stáhnul předkožku a pomalu zajel do Danových úst. Samozřejmě se do nich nevešel celý, ale jeho žalud byl uvnitř. Dan se pokusil Víťovi splatit rozkoš, kterou mu Víťa udělal. Horlivě objížděl hlavu penisu, vnikal jazykem do dírky a jemně ho kousal do hebké pokožky žaludu. Víťa stál a jenom Dana hladil po hlavě. Pak ztuhnul a do Danových úst začalo proudit jeho horké sperma. Stříkal asi deset sekund a jeho mlíčí stékalo po Danově tváři.

Mohli bychom pokračovat i dále, třeba jak Víťa začal Dana šoustat zezadu nebo jak si Dan pod Víťovým dozorem poslušně honil ptáka, ale to si jistě dovedete představit sami. Jisté však je, že Dan se stal pravidelným návštěvníkem posilovny a zůstával zde do pozdních večerních hodin. S kým a co tam asi dělal, už určitě víte.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Ve vaně

Doktor