Svlékací poker

Jana pracovala jako prodavačka v obchodním domě. Bylo jí něco přes 25 let, měla dlouhé černé vlasy a hnědé oči. V jejich oddělení pracoval již několik týdnů 20-letý Dan. Ten sem přišel na zkušební dobu pracovat, neboť se vyučil prodavačem. Teď měl po vojně a vydělával si tady. Jana se opřela o pult a mlsně ho pozorovala. Bylo na co se dívat. Dan byl 190 cm vysoký, měl blond vlasy a něžné, hnědé oči. Jana ho někdy pozorovala ve skladu, když pracoval v tílku. Nebyl nijak svalnatý, ale jeho pevná opálená postava se jí líbila. Z jeho pohledů usoudila, že ani ona mu není lhostejná.

Jednoho dne se odhodlala a pozvala ho k sobě domů. "Pozvi ještě někoho, zahrajeme si poker," lákala jej. Dan neodmítl. Večer přišel i s dvěma urostlými mladíky. Janě se líbili, ale přece jen byla příliš zamilovaná do svého Dana, než aby se dala zlákat. Přitom bylo čím. Jirka, Danův bratr, byl stejně vysoký jako Dan a druhý mládenec. Studoval na sportovním gymnáziu, stejně jako jeho kolega, Radek. Oba byli pořádně svalnatí. Oba také měli hnědé vlasy a byli stejně staří - bylo jim osmnáct. Jirka však na rozdíl od Radka měl sytě zelené oči, kdežto jeho kamarád tmavě modré.

Jana nabídla všem občerstvení. Po několika láhvích vína byli všichni veselí a rozjetí. Jana nyní vyrukovala s její nabídkou. Zahrají si poker, ale speciální. Svlékací! Zdálo se, že to oba mladší hochy zarazilo, ale Dan naopak bouřlivě souhlasil. Jana ještě určila pravidla - každý na sobě mohl mít jen čtyři věci. Jana na sobě měla podprsenku, kalhotky, sukni a blůzku. Hoši se naštěstí oblékli všichni stejně, neboť měli na sobě tílko, slipy, kalhoty a tričko. Posadili se ke stolku a začali.

Už od prvních chvil bylo patrné, že Jana to umí. Netrvalo dlouho a se škodolibým úsměvem sledovala, jak si Dan sundává košili. Pod ní se objevil bílý nátělník, kterým prosvítalo černé ochlupení Danovy hrudi. Posadil se a hráli dál. Tentokrát to odnesl Radek. Odhodil tričko, pod kterým se ukázala jeho svalnatá prsa nacpaná do těsné látky tílka. Neměl štěstí a vzápětí musel sundat i kalhoty. Objevily se vymodelované nohy, do bronzova opálené a končící v černých slipech.

Při další hře přišla Jana o svou blůzku. Následoval opět Dan, který přišel o tílko. Jana upila své víno a smyslně sledovala Danovo mužné tělo. Na řadu pak přišel konečně Jirka, který svlékl své triko. Přitom vystavil svým společníkům hrudník, který se mohl směle srovnat s Radkovým. Následovala hra, kdy o sukni přišla Jana. Nyní tedy seděla u stolu v kalhotkách a podprsence. Dan nedával nic najevo, ale pokoutně ji sledoval.

Jana však sledovala vlastní cíl. Nejprve se chtěla rozvášnit a teprve potom Dana ulovit. Proto využila své dovednosti a zbavila Jirku jeho kalhot. Jirka měl na sobě bílé elastické boxerky. Jana opět rozdala. Teď již jela za svým. Polonazí mladíci ji rozpálili a nyní chtěla jen toho svého. Dan nešťastně položil své karty na stůl a za pozornosti všech odložil své kalhoty. Chvilku postál v modrých tango-slipech a zase si sednul. Jana byla už celá mokrá, Dan vypadal jako medvěd - chlupy zdobily celé jeho tělo a vylézaly i na okraji slipů.

Když začala další hra, bylo cosi cítit ve vzduchu. Po zhruba deseti minutách tichého, ale urputného boje vyložil Dan s úsměvem karty na stůl: "Asi jsem vyhrál!" Bohužel, k jeho smůle, ho oba hoši přebili. Jana ani neskrývala své vzrušení, když Dan odkládal i to nepatrné nic, které krylo jeho přirození. Dlouhý, tmavý úd nezklamal Janina očekávání. Usmála se na něj a řekla: "Můžeš se ještě vykoupit. Zahrajeme si hop nebo trop. Když vyhraješ, já jsem prohrála. Ale když vyhraju já, budeš mi patřit." Dan to rozvažoval, i když mu bylo jasné, že prohraje. Ale nakonec souhlasil. Samozřejmě, opět se smál a tvrdil: "Teď jsem vyhrál, určitě!" A opravdu měl silné karty. Jana ho usadila: "Fullhouse." Dan svěsil hlavu a potom teatrálně zvolal: "Propadl jsem životem, jsem jen váš, moje paní." Jana se zasmála. Chytila ho za rameno a odvedla k sobě do ložnice.

Když za nimi zaklaply dveře, Jirka se podíval na Radka. "Vykašlali se na nás," konstatoval. Radek přikývnul. Pak navrhl: "Nezahrajeme si ještě?" Jirka pocítil tlak v rozkroku, ale souhlasil. Radek rozdal a už to jelo. Bohužel ne moc dobře pro něj. Prohrál. Vstal a svlékl si tílko. Radek stál u stolu a Jirka se mohl pást na jeho krásném těle. Světlo dodalo jeho pokožce lesk a ve svých černých slipech vypadal nádherně. Chvilku se předváděl, ale pak si sedl a procedil: "Jen počkej, já ti to vrátím."

Nelhal. Příští hra byla jeho a Jirka musel odložit zbývající horní část svého oděvu. Jirka dopřál svému kamarádovi stejný čas na podívání, jako měl on. Radek toho rád využil. Prohlížel si svého spolužáka. Přitom zaznamenal, že Jirka je méně silnější než on, zato má mnohem hezčí prsa. Opět rozdali karty. Oba vzrušením ani nedýchali - kdo bude první nahý? Byl to Jirka. Radkovo karetní vojsko zvítězilo nad jeho. Jirka vstal a otočil se. Potom si svlékl své boxerky. Příliš se styděl a rychle si sedl. Radek však přesto zahlédl jeho penis - neobřezaný a dlouhý.

Další hra měla rozhodnout. Ale nerozhodla. Tentokrát vyhrál Jirka. Radkovy slipy letěly na zem. Zůstal stát o trochu déle a Jirka spatřil jeho macka. Nebyl tak dlouhý, jako jeho, ale byl mnohem silnější. Všimnul si i žil na jeho povrchu i velkých varlat zavěšených v rozkroku. Oba na sebe pohlédli - hop nebo trop. Ovšem nevěděli, co bude dál. Jirka se těšil, že se s Radkem pomiluje. Ještě nikdy nikoho neměl, ale byl gay. To věděl. Radek naopak uvažoval, co bude s Jirkou dělat. Gay nebyl, takže ho Jirka nevzrušoval.

Jirka rozdal. Ruce se mu třásly a potil se. Podíval se na Radka a viděl, že je na tom hůř. Seděl rozvalený v křesle, s ptákem odpočívajícím na širokém stehně, a čůrky potu stékaly po jeho celém těle. Měl k tomu důvod. Jeho karty byly slabé, velmi slabé. Zkoušel blafovat, ale Jirka to musel vycítit, protože najednou vyložil karty na stůl. Radek musel taky. Zavřel oči a svalil se do koženého křesla. Prohrál.

Ucítil, jak ho Jirka tlačí dál od stolu i s křeslem. Otevřel oči. Stál uprostřed pokoje a Jirka byl nad ním. Jeho penis byl ztopořený a stál v úrovni jeho očí. Zašeptal: "Jirko, ale já to nedokážu." Jirka si klekl a podíval se mu do očí: "Neboj se, neudělám nic, co by ti ublížilo." Jejich pohledy se střetly - Radkův zářil jako led a Jirkův zase svítil zelení. Nakonec Radek kývl, byl to slušný a čestný hoch.

Z ložnice se začala ozývat milostné zvuky. Radek sebou trhnul. Ale Jirkovi to dodalo nečekané síly. Předtím ještě váhal, zda se smí se svým spolužákem pomilovat. Teď toužil jen po tom. Gestem mu přikázal, aby vstal a lehl si na gauč. Radek to udělal. Přitom zavřel oči, neboť se tak méně styděl.

Ucítil Jirkovu ruku, jak ho hladí po tváři a přejíždí přes rty. Jeho tělem projelo zachvění. Znechucení? Slast? Nevěděl. Pak ucítil cizí horké rty na svých. Jirkův jazyk se nezkušeně dobýval dovnitř. Radek bezděky otevřel ústa a pomohl mu dovnitř. Chvilku se líbali, pak přešel Jirkův teplý dech níže. Radek ucítil jeho jazyk, jak olizuje jeho hrudník. Potom přešel na břicho, ale vrátil se zpět nahoru. Pohltil jeho levou bradavku a začal ji lízat. Pravou svíral mezi prsty a tahal za ni. Radek překvapeně zjistil, že mu to není nepříjemné. Ba právě naopak, jeho samec se probudil k životu. Jirka to také zaznamenal. Původně si chtěl Radka vychutnat, ale když viděl tu nádheru, slepě po ní skočil. Začal Radka vášnivě kouřit. Ten se svíjel v rozkoši - už mu to dělalo spousta holek, ale Jirka byl muž a věděl, co druhého muže nejvíce uspokojí. Radek hlasitě sténal a přehlušil i zvuky odvedle. Nakonec přišel mohutný a neuvěřitelně dlouhý orgasmus. Radkovo tělo se svíjelo v křečích a jeho pták chrlil další a další kvanta spermatu, který postříkalo Jirku.

Vyčerpaně ležel na gauči a vnímal, jak ho Radek, dřepící u něj na bobku, hladí po pažích a nohách. "Ty máš takové krásné svaly," šeptal mu do ucha. Radek se spokojeně usmál, byl na své tělo hrdý. "Ale ty máš zase moc pěkný hrudník," složil Jirkovi poklonu. Vstal a posadil Jirku do křesla. Dopadalo na něj světlo a Radek musel uznat, že jsou to nádherná prsa. Temně rudé bradavky vyčnívaly daleko do prostoru. Aniž by věděl, co dělá, klekl si před křeslo a začal je líbat. Jirka spokojeně předl a potom jemně zatlačil na Radkovu hlavu. Posunul ho níž. Radek pochopil, že Jirka po něm chce, aby ho vykouřil. Ale nenašel k tomu odvahu. "Promiň, Jirko," omlouval se rozpačitě, "ale tohle já prostě nemůžu." Jirka ho pochopil. Mohl být rád, že byl s Radkem alespoň chvilku. Radek ho ale nechtěl nechat odejít nadrženého.

Sebral jejich tílka. Postavil Jirku a svázal mu ruce za zády. Potom ho svázal taky u kotníků. Položil ho na gauč. "Co to děláš?" zeptal se Jirka. Neznělo to ustrašeně, ale do pevného hlasu to též mělo daleko. "Uvidíš, a bude se ti to líbit," slíbil Radek. Vzal mísu ovoce a nožík. Pak oloupal banán, nakrájel ho na kostičky a rozložil na Jirkův božský hrudník. Stejně naložil i s kiwi, jablkem a mangem. Nakonec vzal hroznové víno. Kuličku po kuličce rozdrtil na jeho bradavkách. Hustá sladká šťáva stékala pomalu po Jirkově hrudníku. Jirka téměř vykřikl, když se Radkova žhavá ústa přisála na jeho prsa a začala slizovat hroznovou šťávu. Přitom Radkova ruka začala honit Jirkův ocas. Radek očistil Jirku od šťávy a teď začal sbírat i kousky ovoce. Jeho spolužák byl jako v horečce, cítil, jak o jeho kůži občas zavadily Radkovy zuby a nesmírně ho to vzrušovalo. Vzpouzel se a škubal sebou, ale Radek věděl, proč ho spoutal. "Už, už budu," zasténal. Radek zrychlil tempo a Jirkovo semeno brzy pokropilo jeho ruku.

Rozvázal Jirku a šel se umýt. Po něm vklouznul do koupelny i Jirka. Když se vrátil, byl již Radek oblečený. "Tak ahoj po víkendu ve škole," loučil se s ním. Jirka smutně odpověděl. Radek šel ke dveřím. Pak se zarazil, vrátil se a rychle Jirku políbil. Teď teprve odešel. Jirka stál v pokoji jen s ručníkem kolem beder, ale v duši mu zněly zvony. Ty rozhoupala Radkova poslední slova: "Určitě si spolu ještě někdy zahrajeme poker."

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Ve vaně

Doktor