Taťka

Kristián oslavil před dvěma dny 15 let. Byl to 160 cm vysoký, štíhlý až skoro hubený blonďák s mandlově hnědýma očima. Byl spíše nesmělý a zakřiknutý. Díky těmto propozicím vypadal spíše na 12 let. Michal byl naproti tomu dvoumetrový obr s obrovskými svaly. Pracoval jako automechanik. Měl krátké černé vlasy, černé oči a agresivní pohled. Bylo mu něco málo přes 27 let.

Jak se ti dva potkali? To je bezesporu zajímavý příběh, který si teď povíme. Kristián šel z knihovny. Byl zamyšlený nad nějakým problémem, takže když odbočil za roh, nedíval se na cestu. Celkem zákonitě se srazil právě s Michalem. Lekl se a zvedl hlavu vzhůru. Ze své výšky na něj hleděly tvrdé černé oči. "Kam koukáš, kluku?" zahulákal na něho Michal. Kristiánovi se podlomila kolena. "Pro...promiňte, prosím," zakoktal. Michal si všimnul, že se ho Kristián bojí. Pořádně si ho prohlédnul a zjistil, že se mu celkem líbí.

"Co to neseš?" zeptal se Michal a bezostyšně vytrhl Kristiánovi knihu, kterou nesl. Otevřel ji a uviděl barevné fotografie kulturistů. Kristián slabě protestoval, ale Michal na to nedbal. "Snad neděláš kulturistiku?" ušklíbl se. Kristián horlivě oponoval, že ne, že to nese svému kamarádovi, že se do knížky vůbec nedíval atd. Michal mlčel a pozoroval ho. Kristián se zaplétal do svých vlastních slov a nakonec zmlknul. Když viděl, jak na něj Michal upřeně zírá, bůhvíproč se začervenal.

"Jsi teplouš?" vypálil na něj Michal otázku. Kristián sebou trhnul a málem přestal dýchat. Jeho tvář nabrala tmavě červený odstín. Michalovi stačilo, když viděl barvu chlapcova obličeje a to, jak stydlivě klopí oči. "Nic si z toho nedělej, já jsem taky gay," položil mu chlácholivě ruku na rameno. Kristián se na něj nevěřícně podíval. Předtím měl jedinou možnost, jak uvidět pěkného kluka - půjčit si knížky o kulturistice. Teď před ním jeden stál. I když, připadal si vedle něj jako dítě.

Michal ho nenechal uvažovat. "Hele, já teď spěchám, ale jestli chceš, tak se můžeme zase sejít," navrhnul Kristiánovi. Ten velice horlivě přikývnul. "Máš telefon?" zeptal se Michal. "Ano," odpověděl Kristián a nadiktoval mu ho. Michal si ho zapsal, vrátil Kristiánovi knihu a rozloučil se. Kristián se za ním nenápadně díval a obdivoval jeho mohutnou postavu.

V sobotu dopoledne zazvonil telefon. Kristián ho zvedl a představil se. "Takže se jmenuješ Kristián?" ozval se známý hlas, který pokračoval: "Je dobré to vědět, já jsem Michal. Kolik ti vlastně je?" Kristián odpověděl: "Bylo mi patnáct." "Neříkej," podivil se Michal, "já bych ti hádal tak dvanáct nebo třináct let." Kristián začal Michala přesvědčovat, že je starší, dokonce mu řekl číslo svojí občanky. Michal se zdál být přesvědčen a zeptal se Kristiána: "Nechceš si zajít do ZOO?" "Do ZOO?" protáhl zklamaně Kristián. Michal se zasmál, věděl moc dobře, že hoch by se raději věnoval sexuální gymnastice. "Neboj, bude to moc zajímavé. A bude se ti to líbit," slíbil. Kristián nakonec souhlasil. Pak si musel vyslechnout celkem podrobné instrukce, co si vezme na sebe. Tílko s vykrojenými boky, co nejmenší trenky a sandály. Jinak nic. "Nic? Ani slipy?" nechápavě se zeptal Kristián. "Ani slipy," potvrdil Michal a chystal se zavěsit. "Počkejte, kde budete," skoro zakřičel Kristián. "O to se nestarej, já už si tě najdu," ušklíbl se pro sebe Michal.

O hodinu později přijel Kristián trolejbusem k ZOO. Měl na sobě bílé tílko s hodně vykrojenými boky. Bylo od bratra, takže bylo o číslo větší. Dále na sobě měl červené trenýrky do tělocviku, opět od stejné osoby a opět o číslo větší. Hnědé sandály měl svoje. Cítil se velmi vzrušeně. Jeho ptáček volně klimbal nad kulkami, když ho nic neomezovalo ve volném pohybu. Michal ho spokojeně pozoroval zpoza houští. Kristián vypadal ve velkém oblečení ještě menší a mladší, než ve skutečnosti byl. A to byl účel.

"Baf," ozvalo se za ním. Kristián nadskočil úlekem. Za ním stál Michal. Měl na sobě bílou rozepnutou košili, černé džínové kraťasy a černé kožené boty. "Vypadáš hezky. Splnil si moje pokyny?" usmál se na něho Michal. "Ano, pane," přikývl Kristián. Michal zavrtěl hlavou: "Od teď mi budeš říkat tati, rozumíš?" "Ano," zaváhal Kristián, "tati." Michal se spokojeně usmál. Objal Kristiána kolem ramen a vedl ho k pokladnám. Z téhle blízkosti mohl Kristián vidět Michalovu svalnatou hladkou hruď, špičaté rudé bradavky i vyrýsované ploché břicho. Od pupku vedl tenký pramínek černých chloupků do rozkroku. Tam mladík nemohl vidět, takže pohledem sjel na hladká stehna a hustě ochlupená lýtka. V rukávech měl Michal pořádné boule svalů.

"Jeden dospělý a jeden dětský," požádal Michal u pokladny. Vešli dovnitř. Když se procházeli zahradou, měl Michal svou těžkou ruku položenou na Kristiánově rameni. U jednotlivých expozic stál Kristián vpředu a Michal za ním. Jeho ruce jakoby náhodou držely chlapcovu zadnici. Obrysy hochových půlek byly navíc dobře viditelné, neboť látka trenek byla tenká. Kristián byl vzrušený. Jeho úd sice nestál, ale ani úplně nevisel.

Občas, když se nikdo nedíval, se Michalova ruka vydala na průzkum do Kristiánova tílka a hladila jeho hladký hrudník. Kristián musel Michalovi ukázat svojí občanku, protože ten nemohl uvěřit, že v patnácti ještě nemá na celém těle jediný chloupek. Ale právě to ho vzrušovalo. Po asi půl hodině ho Kristián zatahal za ruku: "Tati, mě už bolí nohy." Michal se jen pousmál. Potom si klekl a naznačil Kristiánovi, aby si vlezl na jeho krk. Ten se tam vydrápal a držel se jeho hlavy. Michal vstal. Cítil přes červené plátno, jak ho tlačí Kristiánovo brko a jeho míčky.

Došli ke stánkům s občerstvením. Tady ho Michal sundal a koupil mu zmrzlinu. Když ji dolízal, utřel mu pusu jako nezbednému děcku. "A jdeme zpátky," zavelel. Pak si sundal svoji košili a odhalil tak široká záda slunci. "Je tady strašné vedro," dodal na vysvětlenou. Když vyšli ven ze ZOO a došli na zastávku, bylo Michalovo tělo zpocené. Vypadal opravdu fantasticky - opálená kůže se leskla na hromadě svalů.

Přijel trolejbus. Oba nastoupili. Michal si sednul na sedadlo vzadu. Nebylo tady mnoho lidí, vzadu byli v podstatě sami. "Sedni si mi na klín, synku," prohlásil klidně Michal. "Ano, tati," ochotně souhlasil Kristián. Sedl si a hned ucítil, jak se na jeho půlky tlačí Michalův ocas, který už stál jako stožár. Kristián si uvědomil, že ani Michal nemá slipy.

Dojeli na zastávku, kde chtěl Kristián vystoupit, ale Michal ho zadržel: "Jedeme přece ke mně, ne?" Michal bydlel o tři zastávky dále. Před domem, kde byl Michalův byt, stálo auto. Nějaký muž, který na sobě měl jenom džíny a tenisky, ležel pod ním a zjevně ho spravoval. Michal k němu tiše přistoupil. Pak ho rychle uchopil za látku nad poklopcem, nadzvihl ho a bez problémů vytáhl zpod auta. Byl to zpocený a špinavý mladík, asi dvacetiletý, ale podobný Michalovo. Teď ovšem visel ve vzduchu, mával rukama a prskal jako kocour. Michal se dobře bavil, ale nakonec ho položil. "To je můj bratr, Marek," představil ho Kristiánovi. "A tohle je můj syn," obrátil se k Markovi. Ten zkušeně přejel Kristiána pohledem a kývnul: "Máš dobrý vkus, brácho. Můžu se připojit?" Michal souhlasil: "Jistě, ale až za hodinu. Chci si hocha užít chvilku o samotě."

Nechali Marka dole a vyjeli výtahem nahoru. Tady ho Michal pustil do bytu. "Svlékni se," nařídil Kristiánovi. Ten pod jeho bedlivým pohledem nejprve odložil tílko a odhalil tak své jemné tělo. Na prsou zářily dvě růžové bradavky. Pak si svlékl trenýrky. Jeho ocásek se postavil. Byl neobřezaný, hladký, asi 3 cm široký a 12 cm dlouhý. Pod ním visely dvě kuličky velikosti hroznového vína.

Michal odhodil svou košili na křeslo a sundal si kraťasy. Z houštiny chlupů v jeho rozkroku se zvedal asi 5 cm široký a 18 cm dlouhý penis. Pod ním se houpaly dvě koule velikosti většího vlašského ořechu. "Půjdeme se okoupat, chlapče." "Ano, tati," nadšeně souhlasil Kristián. Přece jen se však trochu bál. Ptáka už si uměl vyhonit, ale jinak byl panic. Vlezli do vany a Michal pustil sprchu. Vzal houbu a začal mydlit Kristiánovo tělo. Umyl ho celého, až na zadeček a rozkrok. Ty něžně a pečlivě očistil vlastní rukou.

Pak podal houbu chlapci a čekal. Kristián ji napěnil a nejprve začal umývat Michalovy bicepsy a tricepsy. Pak přejel na jeho svalnatý hrudník s vyrýsovanými svaly a špičatými bradavkami. Potom se věnoval plochému břichu. Stejně jako Michal vynechal zadek a rozkrok. Začal mýt Michalova široká záda a nakonec přešel na jeho pevné nohy. Otočil si ho a rukou nanesl mýdlo na Michalův chlupatý zadek. Umýval ho a najednou zavadil prstem o jeho dírku. Dodal si odvahu a zajel prstem dovnitř. Michal zasténal. Kristián se lekl a prst vytáhl. Opatrně pak očistil i Michalovo mužství. Jeho úd stál hrdě a vystavoval na obdiv fialový žalud. Nakonec Kristián jemně promasíroval i jeho koule.

Osušili se a přešli do ložnice. "A teď tě, milý synu, zaučím do milování," prohlásil Michal. Položil nahého Kristiána na břicho. Podložil ho polštáři, takže jeho hladká panenská prdelka čněla do vzduchu. Potom jazykem jemně olizoval dírku. Když se uvolnila, vnikl dovnitř. I tady ji neustále zvlhčoval a rozšiřoval. Asi za pět minut dráždění byl Kristián připraven. Michal vzal z nočního stolku tubu s lubrikantem a namazal si ocas. Potom promastil i chlapcovu dírku. Chytil hocha za ramena a citlivě začal zasouvat svůj klacek do jeho konečníku. Kristián ucítil obrovský tlak a sevřel svěrač. Ale bylo již pozdě. Michalova kláda byla ze čtvrtiny uvnitř a sunula se dále. Konečně byl Michal uvnitř. Pochválil Kristiána, že je statečný, a začal ho šoustat. Kristiánovo štíhlé tělíčko se svíjelo v jeho mocných tlapách rozkoší. Michal jel jako stroj, až konečně strnul a z jeho hadice proudilo sperma do Kristiána.

Michal ho otočil na záda a začal ho francouzsky líbat. Pak polibky pokryl jeho prsa a břicho, až jeho horké rty nalezly hochův úd. Stáhnul kůžičku a objevil lesknoucí se růžový žalud. Citlivě ho políbil. Kristiánem jakoby projel elektrický proud. Michal nyní začal jezdit jazykem po celé délce penisu, sál ho do úst a zase líbal žalud. Zajížděl o do dírky na vrcholu. Kristián hlasitě sténal. Byl tak nadržený, že nevydržel déle než dvě minuty a začal stříkat. Michal ho těsně předtím pustil ze svých rtů, takže mladé mlíčí pokrylo chlapcovo tělo. Michal se sklonil a pečlivě všechno olízal. Bylo sladké a chutnalo mu. Nenechal Kristiána odpočinout a začal líbat i jeho podpaží bez jediného chloupku, pak přešel na jeho hladká varlata. Dal si do pusy celý jeho pytlík a hrál si s ním.

Kristián vyšel ven až večer. Jeho konečník byl v jednom ohni a připadalo mu, jakoby kůže na jeho penisu byla sedřetá stálým kouřením. Pamatoval si, že po hodině se přihnal nadržený Marek a připojil se k jejich orgiím. Poslední, co viděl před odchodem, byli oba bratři, jak se navzájem kouří. Teď šel tedy domů, ale těšil se, až mu Michal opět zavolá a řekne, že zase půjdou do ZOO.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ve vaně

Doktor