U zkoušky

"Pan Dominik K.," ozvalo se ze dveří pracovny mgr. Normana P., člena katedry matematiky a fyziky. Dominik, vysoký urostlý mládenec, nervózně vešel. Za stolem seděl jeho vyučující matematiky, magistr P. Byl to asi dvacet pět let starý absolvent této univerzity, který zde začal pracovat. Nevypadal špatně, což si Dominik, kterému kamarádi říkali zkráceně Nik, dobře uvědomoval.

Nik, student prvního ročníku, byl o šest let mladší a o hlavu vyšší. Se svými více jak dvěma metry měl někdy obtíže vstoupit do dveří. Sportoval vlastně neustále, což se příznivě projevilo na jeho skvělé svalnaté postavě a naopak záporně to ovlivnilo jeho studijní výsledky. Norman mu podal zadání písemky, pak si sednul za svůj stůl a kradmo zkoumal svého studenta.

Líbil se mu. Velice. Nepředpokládal ale, že atraktivní černovlasý hoch s nádherně zelenýma očima by si s ním něco začal. Ledaže by musel... "Tak co, Dominiku, jak jste daleko?" zeptal se Norman po hodině. "Abych řekl pravdu, pane magistře, já to vůbec neumím," řekl smutně Nik. "Ale to snad ne," odpověděl se širokým úsměvem Norman. "Takový hezký a šikovný kluk a neumí matematiku?" pokračoval a jakoby mimoděk Nika pohladil po jeho ježkovi. Okamžitě pocítil, že jeho úd začíná tuhnout. A to se jenom dotknul mladíkových vlasů!

"Tak ukaž," vzal Norman papír a zachmuřil se. "Hmm, to není moc dobré, jenom pět bodů. Na zkoušku jich musíš mít alespoň 60." Nik se na něho smutně koukal, div se nerozbrečel. Ze školy rozhodně odejít nechtěl. Norman už byl tak nadržený, že to nevydržel. "Možná je ti moc horko. Nechceš si odložit sako?" řekl rychle. Nikovy oči div nevypadly z důlků, ale toto byla jediná šance. Proto vstal, rozepnul si sako a pomalu je odložil.

Jeho krásně vymakaná hruď šla nyní velice dobře vidět přes hedvábnou bílou košili, skrz kterou prosvítal i nátělník. "No vida, už jsem tady našel dalších deset bodů," zajásal Norman a lačně hltal pohledem krásnou podívanou. Nik byl bystrý chlapec, takže bez vyzvání odložil i košili. Zaleskly se jeho mohutné bicepsy a těsný nátělník zvýraznil hezké linie prsních svalů, špičaté bradavky i ploché svalnaté břicho. Pak Nik odhodil i tento poslední kus látky a horní polovina jeho těla byla zcela obnažena.

Norman se opatrně přiblížil a v prvé řadě zabořil tvář do Nikova podpaží. Nasával nosem tu rozkošnou vůni lehce zpoceného mladého těla. Pak jeho ústa objevila hladký hrudník a polaskala dvě něžně růžové vzrušené bradavky. Normanův jazyk pak žádostivě sjel až k pupku, zpod kterého vyrůstal tenký pramínek černých chloupků, který končil za Nikovými kalhotami.

Chlapec trpělivě snášel toto laskání, a když Norman udělal krátkou přestávku, sundal si boty a rozepnul zip. Kalhoty spadly k zemi a před zkoušejícím se jeho student objevil pouze v bílých slipech. Kolem nich byla houština hustého ochlupení, jenž dávala tušit, že rozkrok bude ještě zarostlejší. "To je 45 bodů," počítal Nik v duchu. "Ještě patnáct."

Učitel nechal hocha přemýšlet a začal líbat jeho chlupatá lýtka i hladká stehna. Pak jeho rty začaly líbat Nikův rozkrok. Skrz bavlněnou tkaninu Norman cítil chlapcův mohutný úd. Neváhal a zbavil ho i posledního kousku oblečení.

Teď měl před svýma očima velký obřezaný úd s růžovým žaludem. Pyj obklopoval hustý tmavý les a silné ochlupení stékalo i na obrovské koule zavěšené volně v pytlíku. "Ty jsi ale krásný hoch," pochvaloval si Norman a začal olizovat Nikova varlata. Hrál si s nimi svým jazykem, lehce se jich dotýkal zuby a jemně je svíral svými rty.

Nikův úd se poslušně postavil do pozoru a ihned jej pohltila lačná ústa. Učitel nejprve lehce kroužil jazykem kolem studentova žaludu, ale brzy ho začal pěkně kouřit. Chlapec proti své vůli cítil příjemné vzrušení a začal hlasitě sténat. Norman ho chytil za pevné půlky a přirážel jeho klacek do svých úst.

Těsně před vyvrcholením Nik impulzivně chytil svého partnera za hlavu a přitiskl si ji co nejvíce do klína. Jeho pták zajel do Normanova krku, co nejhlouběji to šlo. A už to bylo tady. Chlapcovo tělo se napjalo a jeho penis chrlil jednu dávku spermatu za druhou. Učitel nadšeně polykal tu božskou šťávu.

"No, takže celkem máme 55 bodů," konstatoval Norman po aktu. "Kde vezmeme těch zbývajících pět?" položil řečnickou otázku a vzápětí položil Nika na záda. Přikázal mu, aby se chytil za nohy a vystrčil zadek. Potom si nasadil kondom, promazal sebe i chlapce lubrikantem a začal hocha ojíždět zezadu. Přidával na rychlosti a zajížděl dovnitř stále tvrději. Nik se cítil v této pozici poníženě, ale zatnul zuby a vydržel až do doby, kdy Norman ejakuloval.

Zatímco se mladík oblékal, červený studem jako rak, zapisoval spokojený učitel do studijního průkazu známku. Nik řekl pouze některým svým dobrým kamarádům, jak je možné, že on, který v matematice plave jako velryba, má z tohoto předmětu zapsáno "výborně".

Na poslední termín přišlo do pracovny pět studentů, které mgr. P. už několikrát vyhodil. Museli tedy opakovat předmět. "Pane magistře, my bychom vás rádi poprosili ještě o jednu šanci," řekl jeden z nich. Norman se zachmuřil a řekl, že to nepřipadá v úvahu. Pětka mladíků se k němu otočila zády a před jeho překvapeným pohledem si sundala saka a kalhoty. Pod nimi neměli nic. Pak přistoupili k jeho stolu a na indexu, jako na střírném tácu, mu předložili svá přirození. Asi hodinu se pak v pracovně odehrávaly fantastické orgie.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Ve vaně

Doktor