Ve vaně

Moje jméno je Patrik a toto je můj příběh. Je mi 17 let, měřím 170 cm, mám světle hnědé vlasy a hnědé oči. Dost sportuju, takže mám, myslím, hezké tělo. Jednou po tělocviku jsem se trochu zdržel v šatně, takže tam už vtrhla další třída. Rychle jsem se oblékal, když jsem se podíval naproti. Seděl tam sympatický kluk. Zrovna si sundal tričko, takže když se naše pohledy setkaly, měl na sobě jen modré džíny. Byl asi o deset centimetrů vyšší a zřejmě i stejně starý, protože byl rovněž v 3. ročníku. Já chodil do 3.A, on do 3.C. Měl pěkné modré oči, které jakoby jiskřily. Na hlavě měl krátkého ježka z odbarvených vlasů. Díky tomu vypadal tak o rok mladší. Když viděl, že ho sleduju, usmál se na mě. Já zrudnul, cosi zablekotal a zmizel. Přesto jsem v noci pořád vzpomínal na jeho krásné tělo, tedy alespoň horní část.

Nenápadně (tehdy jsem si to myslel) jsem o něm zjistil, že se jmenuje Dominik, že rád cvičí aerobik a že se takřka pořád směje. Byl jsem hrdý na to, jak potajmu jsem se o něm dozvěděl tyto a další informace, dokud mě za týden nezastavil na chodbě. "Jmenuju se Dominik, kamarádi mi říkají Nik, je mi 17 let, měřím 182 centimetrů, cvičím aerobik, mám mladšího bráchu, jsem svobodný, s holkou nechodím, mám rád sex, jsem gay, délka penisu šestnáct čísel a nesnáším, když mě někdo špehuje. Potřebuješ ještě něco?" vybafl na mě. Stál jsem a hleděl na něho s otevřenými ústy. Pak jsem cosi koktal o tom, že jsem se o něj zajímal jen tak teoreticky, než má mysl dospěla ke slovu "gay". "Počkej, ty jsi na kluky?" zašeptal jsem. "Ano, jsem," přisvědčil a zasmál se: "Snad ti to nevadí?" "Ne, to vůbec ne," odvětil jsem kvapně. "Tak co po mně vlastně chceš?" ptal se klidně Dominik. "Když já nevím," vyhrkl jsem nešťastně. Zazvonilo. Otočil jsem se, že půjdu do třídy, když se mě zlehka dotknul na rameni. "Já končím ve dvě. Pořádně si rozmysli, co bys rád. A abys to měl jednodušší..." ucítil jsem jeho rty na své tváři a pak ho viděl, jak spěchá na hodinu.

Ve dvě hodiny jsem přešlapoval před školou a tvářil se hrozně nenápadně. Asi tak jako sáňky v létě. Dominik vyšel ven a neomylně zamířil ke mně. "Už jsi si jistý?" usmál se na mě. "Dominiku, já..." začal jsem. "Říkej mi Niku jako ostatní," přerušil mě. "Dobře, Niku," nervózně jsem se zasmál, "já bych tě ... totiž, když jsem tě viděl v šatně, tak ... abys mi rozuměl." Zarazil mě: "Líbím se ti?" "Ano." "Vzrušuju tě?" "A jak!" "Chceš se se mnou milovat?" "A ty bys chtěl?" Upozornil mě: "Já se ptal první." Díval jsem se do země a sotva znatelně kývnul. "Tak jdeme. Můžeme jít k tobě domů?" Souhlasil jsem. Bylo to jako sen. Ještě jsem neměl kluka a hned napoprvé takový hřebec. Tehdy jsem si myslel, že mě Nik jenom vzrušuje. Až mnohem později jsem si uvědomil, že jsem do něho zamilovaný.

Došli jsme ke mně domů. Rodiče byli v práci, bratr na fotbalovém tréninku. Tašky jsme si hodili ke mně do pokoje a pak jsem si sedli na postel. Chvilku jsme seděli, pak se Nik velice líbezně usmál a řekl: "Víš, Patriku, on sex vypadá trochu jinak. Nejprve musíš..." Rozesmál jsem se a nervozita ze mně spadla. Nik byl prostě strašně fajn kluk. Přesto jsem mu řekl, že jsem panic a že nevím, co přesně mám dělat. Nesmál se mi, ale s úsměvem od ucha k uchu prohlásil, že ještě nikdy neměl panice a že mě moc rád zaučí.

Řekl mi, ať se svléknu a sám si odložil věci. Když jsme proti sobě stáli jen ve slipech, porovnal jsem naše těla. Jak jsem už řekl, hodně sportuju. Hraju fotbal, basketbal, běhám, plavu, posiluju - prostě co se dá. Nik dělá závodně aerobik a má proto opravdu vymakanou postavu. Silné, ale ne velké paže; klenutý hrudník, na kterém nebyly naběhlé, nýbrž ploché pružné svaly; krásně vyrýsované břicho; pevná stehna a oblá lýtka. Přes látku jeho spodního prádla jsem viděl i tvrdý zadeček. Moje tělo má větší svalový objem, ale nepochyboval jsem, že on je silnější než já. Kromě toho vypadal souměrněji a tím i krásněji. Prohlédl si mě od hlavy k patě a pokýval hlavou: "Až se pomilujeme, tak ti navrhnu cvičební program. Máš dobrou postavu, musíš ji víc rozvíjet." Pak si bez upozornění stáhnul slipy a stejně nenuceně svlékl i mě. Porovnávali jsem si vzájemně naše ptáky. Oba jsme je měli obřezané. Tím podobnost končila. Můj úd byl zhruba stejně dlouhý jako jeho, ale byl poněkud silnější. Nikdy nebyl úplně povadlý, což vypadalo zejména v plavkách skvěle. Temně rudý žalud ho korunoval. Když jsem ztopořil, můj penis ztvrdnul tak, že se skoro nedal ohnout dozadu. Nikův krasavec byl štíhlejší, s jemně růžovým žaludem. Visel přímo dolů. Trochu předběhnu děj a prozradím, že Nikovo mužství při erekci stálo rovně jako svíčka, ale bylo mimořádně ohebné. Dalo se s ním dělat téměř vše. Co si ubrala příroda na jeho ocasu, darovala Nikovi na koulích. Měl je o dost větší než já. Já bych své velikostí přirovnal k menším vlašským ořechům, kdežto Nikovi poctivě přiznám velikost větších švestek.

"Teď bychom se mohli opláchnout," navrhnul Nik. Když viděl, jak žádostivě koukám po jeho žhavém těle, ušklíbl se a prohodil: "Pozor na oči." "Cože?" probral jsem se. "Ať ti nevypadnou," vysvětlil ochotně. Opět mě rozesmál. Odebrali jsem se do koupelny. Tam jsem napustil horkou vodu a přidal pěnu do koupele. Když byla vana plná, oba jsme si sedli. Vychutnávali jsme pohodu a odpočívali. Asi za pět minut se Nik zvedl a lehl si na mě. Já byl v té chvíli na zádech a on se svým břichem přitiskl ke mně. Políbil mě. To nebyla ta rychlá pusa ze školy. Byl to nefalšovaný francouzský polibek. Jeho jazyk vniknul do mých úst a já neměl dost síly ho zastavit. A ani jsem si to nepřál. Můj pyj zareagoval a zaujal bojovou pozici. Nikův oštěp se připravil chvilku po něm. Sedli jsme si na kolena a líbali se. Naše ruce bloudily po těle toho druhého. Zatímco já jsem se nemohl nabažit Nikova břicha, on se zase věnoval mým bradavkám.

Najednou se bytem rozlehla rána. Někdo zabouchl dveře. V ten okamžik na mě šly mdloby. Z nich mě vytrhl jasný hlas mého patnáctiletého bráchy Marka: "Hej, Patriku, kde jsi?" Pěkně blbá otázka. Když viděl všechny moje šaty na podlaze, tak určitě nebudu v kuchyni. V tom se mi udělalo ještě hůř. Nebyly tam jenom moje šaty, ale i Nikovy. To už Marek klepal na dveře. "Potop se," zasyčel jsem na Nika. Zašklebil se, nadechl a zmizel po hladinou. Pěna ihned skryla místo, kde byl předtím. "Pojď dál," zavolal jsem na bratra. Můj pubertální bratr byl sice o dva roky mladší, ale těžil jednak z toho, že měřil zhruba tolik jako Nik, a navíc věděl, že je moje slabá stránka. Nikdy jsem na něho nekřičel nebo nebyl zlý. Měl jsem ho nejraději na světě. Nejenom proto, že byl hezký a urostlý, ale i proto, že měl celkem příjemnou povahu. Nik mi ho strašně připomínal. Jistě, Marek měl stejné vlasy a oči jako já, ale jinak si byli s Nikem neuvěřitelně podobní. I on byl ostříhaný nakrátko a taky to byl pořádný smíšek.

Stál ve dveřích a drze se šklebil. "Čau, brácho, jak jde život?" ptal se. To víš, že jo, já s tebou budu kecat, zatímco mám ve vaně nahatého kluka. "Ale jo, jde to. Nevadí ti, že se koupu?" taktně jsem se ho snažil vyhodit. Jeho oči se na mě nevinně podívaly: "Ale vůbec ne, já už tě přece nahého viděl." Holomek jeden! "Táhne sem. Nechceš zavřít dveře?" A zůstat za nimi, domyslel jsem si v duchu. Zavřel dveře, ale zůstal uvnitř. "Jsi nějak nervózní. Děje se něco?" ptal se zdvořile. Zabít ho málo. "Ne. Všééécho je vpořádku," vyjekl jsem. Druhý blázen, ten pod hladinou, neměl co dělat, takže se jeho rty začaly seznamovat s mým žaludem. Asi to rande proběhlo dobře, protože jsem ucítil, jak můj úd klouzá do Nikových úst. "Aúúú," zaúpěl jsem a protočil oči. Marek stál ve dveřích a stylem "Mr Spock" povytáhl obočí. Cítil jsem, jak se Nik nervózně vrtí, potom pustil můj úd a s prskáním se vynořil nad hladinu. "Už je pryč?" ptal se a vytíral si vodu z očí. "Ne, ještě je tady," ironicky se připomenul bratr.

Nik na něho zamžoural očima, potom natáhl ruku a řekl: "Já jsem Nik. Chodím s tvým bráchou." V tomto okamžiku jsem si přál být kdekoliv jinde, jen ne tady. Marek se strojenou vážností ruku přijal a obrátil se na mě. "Konečně ses rozhoupal. Už jsem začal uvažovat, co mám udělat, aby ses konečně do někoho zamiloval," pokáral mě. "Já? A proč?" hloupě jsem se zeptal. Marek se zakřenil: "To tvoje album s vystřiženými kluky jsem našel už před rokem. A ty sis pořád nikoho nenabalil." Takže on o tom, že jsem gay, věděl a nikomu nic neřekl. Strašně hodný kluk, ten můj brácha. "No, já už půjdu," otevřel dveře Marek a zmizel. "Máš fajn bráchu," podotknul Nik, zatímco jeho ruka začala honit můj klacek. "Vím," odpověděl jsem a začal prohmatávat naoplátku jeho samečka.

Bohužel, zrovna když jsme stáli, líbali se a navzájem si honili ptáky, vešel dovnitř Marek. Muselo se mu to znechutit, dva nadržení kluci se pusinkují a navíc si osahávají své ocasy. Když jsem se ale zamyslel a představil si, jak po nás stéká voda a pěna, vzrušilo mě to ještě více. Pak jsem si najednou uvědomil, že je Marek nahý. "Můžu se přidat?" zeptal se zdvořile a vlezl do vany. Oba jsme byli paf, ale Nik se vzpamatoval rychleji než já a prohlásil: "Ovšem." Políbil ho na uvítanou. Hned jsem zaregistroval, že Markovy ruce sjely na jeho prdelku a zkušeně ji prohmataly. Takže můj brácha byl taky na kluky a já o tom nic nevím. Pak se Marek obrátil ke mně a políbil i mě. Byl to zvláštní pocit, líbat vlastního bratra, jenže teď jsem alespoň věděl, že ho opravdu miluju. A právě teď jsem si taky uvědomil, že miluju i Nika. Podíval jsem se na něj a podle veselých jiskřiček v jeho upřímných modrých očích jsem určil, že i on to ví a mou lásku opětuje.

Společně jsme umyli Marka a potom ho postavili. Začali jsme oba líbat jeho tělo, já zleva, Nik zprava. Po očku jsem sledoval, co můj spolužák dělá a věrně to po něm opakoval. Nejprve jsme trochu pomuchlali Markovy bradavky, potom jsme olízali jeho bříško, přejeli na stehna a skončili v jeho rozkroku. Nik se ujal jeho neobřezaného ptáčka, který ho zjevně zaujal. Stahoval předkožku a líbal růžový žalud pod ní. Já jsem přešel na Markova varlata. Marek stál, hlasitě oddechoval, sem tam mu unikl milostný sten. Jeho úd naší společnou péči rostl a když stál jako skála, Nik mi pohostinně nabídl bratrův kolík. Začali jsme se líbat a mezi našimi rty byl Markův žalud. Přitom jsme ho stále hladili, kam až jsme dosáhli. On naoplátku čechral naše vlasy a povzbuzoval nás. Když už už stříkal, Nik mě jemně odtáhl a počkal, až se Marek trochu uklidní. Potom s úsměvem na tváři několikrát stáhnul jeho předkožku. Mladé sperma vyletělo z Markovy hadice a dopadlo v mohutných střicích na jeho břicho a prsa. Zatímco Nik dychtivě vysával poslední zbytky z povadlého údu, já olízal bratrovo mlíčí z jeho těla.

Marek tedy byl ukojen, ale my dva ne. Chtěl jsem vykouřit Nika, ale nesvolil. Namísto toho cosi pošeptal Markovi, který přikývnul. Potom jsme všichni vylezli z vany ven. Voda dělala louže na podlaze, ale to se utře. Marek se předklonil, pevně se opřel o rám vany a vystrčil na nás svou prdelku. Nik si klekl a začal jeho zadeček líbat. Brzy se dostal k dírce, do které posléze jazykem vnikl. Připravoval Marka asi pět minut, potom se mě zeptal, zda nemáme nějaký olej na opalování. Podal jsem mu ho ze skříňky. Nik mi bohatě potřel stojící úd a potom obsloužil i sebe, ale já se celou dobu díval na růžovou dírku, která mě magicky přitahovala. Nik si stoupl vedle bráchy a pohybem ruky mi přikázal, abych začal. Ovšem podcenil mé začátečnictví. S vervou jsem totiž vrazil svého macka do Markovy hebké zadnice, takže ten vykřikl bolestí. Chtěl jsem ihned ven, ale Nik mě zadržel. Po chvilce se Marek ozval a řekl, ať pokračuju. Začal jsem tedy opatrně přirážet. Nik si mezitím zálibně třel ocas a díval se, jak ojíždím svého bratra. Když jsem měl stříkat, vytáhl mi ho ven a postavil mě do rohu. Potom začal zajíždět do Marka on. Nik také před orgasmem vytáhl svou ozdobu a pustil zase mě. Tak se to opakovalo ještě třikrát. Napočtvrté, když jsem byl zrovna uvnitř, mě odsunul, co nejvíce to šlo. Potom si stoupnul těsně vedle mě a po troše námahy se vešel do Marka i Nik. Začali jsme ho dráždit oba najednou. Rychleji a rychleji. Ke konci naše koule tvrdě narážely na sebe a Markovy půlky, což skončilo obrovským orgasmem. Před výstřikem jsme oba vytáhli své stříkačky a pokropili semenem jeden druhého. Následně jsme se taky očistili jazykem a dnešní milování zakončila společná koupel.

Od toho dne je z nás nerozlučná trojka. Rodičům jsem sice představil Nika jako svého přítele, a naštěstí to přijali celkem dobře, ale o tom, že do našeho vztahu patří i Marek, jsem pomlčel. Skoro každý den jsme se milovali - tu u nás doma, tu u Nika. Já jsem podle Nikových rad začal dělat kulturistiku a celkem mě to baví. Jenom nesmí v jevišti sedět Nik s Markem, protože mě jednak rozesmívají a jednak vzrušují. Doufám, že nám naše láska vydrží hodně dlouho, plánujeme totiž (až bude Marek dospělý), že spolu budeme bydlet.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Doktor