Vězení

John byl slušný, hodný a milý kluk. To, že se dostal do vězení, nebylo jeho vinou, ale spíše party, které se chytil. Vykrádali auta, a když je při tom jednou přistihla hlídka, John byl jediný, koho chytili. Jelikož ta banda toho měla na svědomí více a John byl jediný, koho mohli odsoudit, byl trest celkem vysoký. Dva roky v káznici.

Teď již odsouzený John byl z toho strašně vyděšený. Měl citlivou, skoro až něžnou, povahu a oprávněně se bál, že vězení bude tvrdá zkušenost. Je načase, abychom vám Johna popsali. Bylo mu 19 let, měřil 180 cm, měl černé krátké vlasy a hnědé oči. Jeho tělo bylo štíhlé a pevné, ale bez větších svalů.

Za dva týdny ho a ještě asi dvacet dalších, převážně velmi mladých, trestanců převezli do káznice. Zde vystoupili a seřadili se na dvoře. Předstoupil před ně vysoký muž, který se představil jako dozorce Derrick Brown. Johnovi se líbila jeho 190 cm vysoká a velmi svalnatá postava. Odhadoval, že dozorci není více než 25 let. Brown byl ostříhán rovněž na krátko a měl hnědé vlasy. Když se však Brownovi podíval do očí, zarazila ho tvrdost pohledu. Jeho modré oči zářily jako led a kolem rtů mu pohrával ironický úšklebek.

Johnovi bylo v autobusu vedro, takže si sundal košili a uvázal si ji kolem pasu. Nyní toho litoval, protože slunce neúprosně pálilo na jeho nahou kůži. Měl však, stejně jako ostatní, ruce spoutané za zády, takže se nemohl obléci. Brown si všiml, že si ho John prohlíží. Přišel těsně k němu, natáhl ruku k jeho tváři a surově stiskl Johnovu čelist. "Kdo ti dovolil se na mě dívat, spratku?" zeptal se tichým, zlověstným hlasem. John něco zamumlal, ale nemohl přes sevřená ústa hovořit. "Příště se budeš dívat do země," prohlásil Brown a hned to též oznámil ostatním. Ti ihned pohled sklopili a John čekal, co bude dál. Brown si všiml, že se John chvěje, takže se skoro laskavě zeptal: "Bojíš se mě?" a pustil ho. John odpověděl: "Ano, pane," což přijal Brown s blahosklonným kývnutím. Pak, než si někdo něčeho všiml, ho pravou rukou pohladil po hrudi, zajel na břicho a vrátil se, aby si bleskově pohrál s bradavkami.

Jejich skupinu nahnali dovnitř a zde se všichni svlékli do naha. Oblečení nacpali do pytlů, které dostanou při odchodu z věznice. Vyfasovali vězeňský mundúr a šli do sprch. John dostával zabrat, když kolem sebe viděl samá nahá, mladá, mužská těla. Jak se dozvěděl v autobusu, většina jich už byla zavřená a vězení tedy brali jako nutné zlo. Z jejich skupiny bylo osm černochů a zbytek tvořili běloši. John závistivě pokukoval na svalnaté postavy ostatních, a navíc černochům záviděl jejich obří ptáky. Jeho penis se ztopořil, což si ale uvědomil až tehdy, když se na něj všichni dívali. Pak k němu přistoupil jeden z nich a zeptal se: "Ty seš teplej, co?" John zrudnul a všichni kolem se rozesmáli. Pak mu ten samý pravil: "Když budeš hodnej, tak tě necháme na pokoji. Pokud ale nebudeš dobře sloužit, pak uvidíš." Co to bylo za službu, pochopil hned vzápětí. Musel vzít žínku a všechny pečlivě umýt. Jenom když chtěl zajet poprvé na přirození, srazili mu ruku a tam se umyli sami. Jakmile domyl posledního, chtěl se začít umývat sám. Do sprchy ale vkročil dozorce Brown. Urychleně vyexpedoval zbývajícího mládence plácnutím po zadku a zůstal ve sprše s Johnem sám. Řekl Johnovi, ať jde za ním. Dovedl ho do úklidové komory, kde si John vzal čistící prostředky a před Brownovými zraky musel sprchu vydrhnou, umýt zdi, nablýskat kohoutky a fůru dalších věcí. Když skončil, byl špinavý a zpocený.

Brown si však chtěl pohledu na pracujícího Johna užít více, takže ho, stále nahého, nasměroval na záchody a zde se úklidová situace opakovala. Když vkleče leštil poslední mušli, přistoupil ze strany Brown a rozepnul si kalhoty. John automaticky leštil vnitřek pisoáru, ale nepokrytě se díval, co se v kalhotách objeví. Dozorce ho nenechal dlouho čekat a vytáhl ze slipů pořádného macka. John ho odhadl na čtyři krát patnáct centimetrů. Jeho vlastní úd byl stejně dlouhý, ale asi o čtvrtinu tenčí. Pak z Brownova pyje vyrazil silný proud moči. John cítil na své ruce horkou, žlutou tekutinu, která postříkala i jeho obličej. "Teďka to celé umyješ...," řekl dozorce, a když John zvedl ruku, dodal: "...vlastním jazykem." John to rozhořčeně odmítl. Brown chápavě přikývl, jakoby to čekal, a pak Johnovi hrubě zkroutil ruce za zády. Odtáhl ho k jedné míse a strčil mu hlavu dovnitř. Pak spláchl a s perverzním potěšením vnímal svíjení Johnova těla. Vytáhl ho a zepatl se, zda teď poslechne. John lapal po dechu a zakroutil hlavou. Brown si vzdychnul a znovu strčil jeho hlavu do mísy. Po třetím spláchnutí byl John ochotný udělat vše. Pokorně si klekl před mušli a slízal veškerou žlutou tekutinu, která ulpěla na stěnách. Ještě že ji nebylo moc.

Pak ho Brown, poníženého a zkroceného, odvedl zpět do sprch. Tam se John pod jeho bedlivým dozorem musel pořádně umýt. Nejvíce péče věnoval na dozorcovo přání svému proutku. Když ho Brown propustil ze svých spárů, odklopýtal John na ubikaci. Tam se svalil na jemu určené místo a ležel až do večeře. Na večeři se na něj dozorce neustále významně díval, až z toho bylo Johnovi do breku. Po večeři se vrátil s ostatními na ubikaci. Když zhaslo světlo, svlékli se všichni do spodků a zalehli. Johna probudil pozdě v noci pocit, že je někdo vedle něj. Na jeho lůžku seděl jeden z osmi černochů. Když si všiml, že je John vzhůru, zasvítily mu zuby v úsměvu. "Ahoj," řekl přátelsky, "potřebuju ženskou, ale tady žádná není, takže musím použít tebe." S těmito slovy z něj strhl pokrývku. Johnovo tělo se bíle lesklo v měsíčním světle, zatímco černoch zářil jako kus uhlu. Když John pochopil, jaké má záměry, pokusil se vykřiknout. Černoch mu ale rychle zakryl ústa. Pak si stáhnul z krku žlutý šátek a uvázal ho Johnovi přes ústa. Mezitím k němu přišlo zbývajících sedm a pozorovali, co dělá. Ten mezitím přivázal Johna ručníky k posteli, takže ležel na břiše s roztaženými nohami a nemohl se ani hnout. Černoch si teprve teď všiml, že má na sobě John ještě spodky, ale tím se nemínil zdržovat. Rozerval je a strhl z Johna. Johnův hebký a ještě nedotčený zadeček svítil ze tmy. Černoch si sundal trenýrky a jeho temný, obrovský samec vyskočil na čerstvé povětří. Vytáhl odněkud motorový olej a potřel Johnův zadek. Pak do něj vniknul. Johna to bolelo a do očí mu vnikly slzy ponížení. Černoch začal prudce přirážet, až jeho koule narážely do Johnových. Když se za hodnou chvíli udělal, John si myslel, že je mrtvý. To ovšem netušil, co ho čeká. Zbývajícíh sedm černochů se na něm totiž postupně vystřídalo, takže když ho asi za hodinu odvazovali, nevěděl o světě.

Ráno se probudil celý rozlámaný. V umývárně už všichni věděli, jak si skupinka černochů užila, takže se na Johna vyzývavě dívali. Ten opět zrudl a tiše se umyl. Motorový olej v zadku ho pálil, ale na sprchu musel počkat až na odpoledne. Po umytí následovala snídaně a po ní nástup do práce. Naložili je do auta a pod dohledem dozorců odjeli na místo, kde museli začít opravovat silnici. Johnovo tělo nebylo přivyklé takové námaze, takže brzy k němu přistoupil Brown a sarkasticky se ptal: "Copak, snad jsme špatně nespali?" Z jeho pohledu John vyčetl, že už ví vše. Brown ho vzal do malé unimobuňky, kde měli dozorci místnost. Zamknul jí a pustil nějakou pomalou hudbu. Přinutil Johna, aby mu předvedl striptýz. John se strašně styděl, ale pamatoval si na lekci na záchodech, takže neodporoval a toporně odhazoval jednu část oděvu za druhou. Nutno podotknout, že toho na sobě moc neměl. Když si nakonec sundal kalhoty, byl vlastně nahý, protože roztrhnuté spodky rovnou vyhodil. Brown se na to s despektem díval, pak sáhl do zásuvky stolu a hodil mu nové. "V noci spi raději nahý," doporučil mu. Následně musel John před Brownem tančit. Jedna písnička byla pomalá, jiná zase rychlá. V teplém odpoledni se brzy zpotil a unavil. Když už jenom pletl nohami, položil ho Brown na lůžko, vytáhl z ledničky kostku ledu a přejížděl po jeho těle. Johnovo brko se rychle napřímilo a na to Brown čekal. Posadil se na postel a Johnovu hlavu si položil do klína. Pak začal Johna hladit po prsou, zatímco John si musel honit ptáka. Dozorce se v hlazení vyznal a Johnovy vzrušené bradavky to jenom potvrzovaly. Brzy začal stříkat semeno, které dopadalo na jeho břicho a hruď. Brown je roztíral, dokud úplně nezaschlo. Pak vyčerpaného Johna obrátil a přikázal mu, aby ho vykouřil. Johnovi se moc nechtělo, ale příkaz je příkaz. Poprvé v životě kouřil ptáka, ale Brownovi se jeho neohrabanost líbila. Když cítil, že na něj jde orgasmus, zarazil svého čuráka hluboko do Johnova krku. Ihned poté vysemenil. Proud spermatu stékal Johnovi do krku a ten udatně polykal.

Do konce pracovní doby už zůstal John uvnitř a pomáhal s administrativními věcmi. Pak jeli všichni do věznice. Kluci šli do sprch, kde se John konečně umyl. Dneska stačilo všem, aby jim umyl záda, takže se na ubikace dostal rychle. Po večeři k němu přistoupil jeden z kluků a pošeptal mu: "Dneska v noci buď připravený." Johna zamrazilo v zádech, ale nemohl nic dělat. Když zhasly světla, k jeho lůžku přistoupilo několik postav. John nechtěl nic riskovat a tak dobrovolně vstal a svlékl se do naha. Kluci to ocenili a chovali se k němu celkem citlivě. Většina ho ošoustala zezadu, jenom tři poslední se od něj nechali vykouřit. Poslední z nich ho dokonce při kouření hladil po vlasech, ale když ho chtěl John políbit, ucukl a řekl, že má doma holku. Johna potřebuje jen jako náhražku. John ho smutně dokončil a s obavami ze zítřka usnul.

Zítřek však nebyl tak špatný. Už od příjezdu ho vzal Brown dovnitř a tam mu John pomáhal s úředničinou. Jako protislužbu za ulehčení práce si Brown vynutil, že bude John chodit jen ve spodkách. Dvakrát za dopoledne musel John svému pánovi posloužit ústy, aby uvolnil napětí jeho samce. Odpoledne pak John ulehl nahý na postel a čekal. Brown se poté svléknul taky a John tak poprvé viděl jeho svalnaté tělo. Brown si k němu přilehl a jako vždy začal laskat jeho hruď. John nesměle pohladil jeho tělo a když dozorce nic nenamítal, odvážně pokračoval dál. Pak ho Brown zastavil a dlouze políbil. John mu to ihned vrátil a jazykem zkoumal Brownova ústa. Jejich mazlení skončilo vzájemným kouřením a od té doby se John na práci vždy těšil, protože (teď už) Derrick byl skvělý milenec. John samozřejmě stále sloužil na své ubikaci jako sexuální otrok, ale Derrickovi to nevadilo, dokonce ho to vzrušovalo.

Doba trestu uplynula jako mávnutím proutku. Když byl John opět svobodný, udělal si rekvalifikaci na vězeňského dozorce a zhruba za rok pracoval s Derrickem ve stejné káznici.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Taťka

Ve vaně

Doktor